Facebook Twitter E-mail
24. dubna 2013

Do PLL se vrátí Mike Montgomery a Zack; přibyde nová postava

Ariina mladšího bratra znovu uvidíme ve Lhářkách. Herec Cody Allen Christian, který se v seriálu objevil naposledy v druhé řadě, se podle tweetu Marlene Kingové, spolutvůrkyně seriálu, objeví v páté epizodě čtvrté řady nazvané Gamma Zeta Die!

Do seriálu se taktéž vrátí Steve Talley v roli Zacka, Ellina objektu milostného zájmu. Stejně tak se v seriálu objeví nová postava – detektiv Holbrook, který pracuje pro Pensylvánskou státní policii. V Rosewoodu bude společně s parťačkou Lindou Tannerovou vyšetřovat případy, na které nebude místní policie stačit. Hrát jej má Sean Faris, někdejší hlavní postava Craig Brewster ze seriálu Reunion, a Ben, vedlejší postava v The Vampire Diaries.

A čtvrtá série bude sama o sobě pro fanoušky dost zásadní. Už v úvodním díle se mají na co těšit, hledě na tweet tvůrkyně Marlene Kingové.

Watching final playback of PLL season premiere. OMG. It messes w ur mind! I think 401 is my most fave premiere. Ever!

Poté ještě dodala, že čtvrtá sezóna Lhářek bude hlavně o odpovědích. Sasha Pieterse se prý před kamerou bude objevovat víc než dřív a jeden z dílů je natočený ve stylu filmové předlohy Alfreda HItchcocka, Dial M For Murder (Vražda na objednávku).

Pretty Little Liars začínají svou čtvrtou sezónu na ABC Family 11. června.


Zdroje: blog.zap2it.com (1), blog.zap2it.com (2)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carmen
před 234 týdny
Asi tak něják :D uplně mi to vypadlo.. celkově si už dost věcí nepamatuju,...
Michell
před 234 týdny
Objeví se ještě jedna nová postava - Ryan Guzman, který bude hrát postavu Jaka...
lucc
před 233 týdny
3. série byla asi nejslabší, doufám, že teď se to zas nějak rozjede, zvlášť...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY