27. 4. 2013

Stanice chystají návraty ztracených synů!

Stanice chystají návraty ztracených synů!

Tři letošní novinky, které stanice zařízly již po pár epizodách, si přece jen užijí své místo na výsluní. Stanice ABC a NBC chystají od června na své sobotní večery dojezd zrušených seriálů. Kdy a na co se tedy můžeme těšit?

NBC zrušila již po dvou odvysílaných epizodách drama Do No Harm, které vešlo do historie jako jedna z nejméně sledovaných premiér v historii televize. Pokud vás motiv Jekylla a Hydea zaujal, tak vás jistě potěší zpráva, že se seriál vrátí s novými epizodami 29. června. Celkem má seriál dvanáct dílů, zbývá tedy odvysílat ještě deset epizod.

Sobotu zvolila také ABC. Neúspěšný midseason konspirační thriller Zero Hour oficiálně skončil po třech epizodách. Stanice oznámila, že zbylých deset epizod jeho třináctidílné první série začne vysílat od 15. června. Seriál zakončí 3. srpna dvouhodinové finále.

I když se 666 Park Avenue komplet odvysílal již ve Španělsku a Austrálii, ABCčko plánuje jeho příběh dovyprávět i v USA. Přesné datum zatím není známo, nicméně seriál bude pravděpodobně ve dvojici se Zero Hour v sobotní večery. ABC skončilo u devátého dílu, zbývá tedy odvysílat čtyři epizody.

Již dříve jsme vám psali, že zrušená komedie Don't Trust the Bitch in Apartment 23 bude mít své neodvysílané díly dostupné online od 17. května.


Potěšila vás rozhodnutí ABC a NBC? Jste rádi, že se tyto seriály alespoň částečně uzavřou? Ještě ve vás vřou ty pocity z předčasného zrušení, nebo už jste se přesunuli k jiným seriálům?

(Zdroj: TV Line)

Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře16zobraz všech 16 příspěvků
Crazy-Nut*

Crazy-Nut*

Tak aspoň, že dovysílají zbytek, protože 666 Park Avenue a Do No Harm jsem chtěla shlédnout a teď...
hodně dávno
Ka-ce-nec-ka

Ka-ce-nec-ka

Karle, dočkali jsme se! :D
hodně dávno
Nikuska181

Nikuska181

Bitch si pozriem určite :) A popravde, na 666 PA som už aj zabudla :D
hodně dávno
Další články k tématu