Facebook Twitter E-mail
30. dubna 2013

Dallas: Intriky pokračují, třetí řada oficiálně potvrzena!

A je to oficiálně tady! Kabelová stanice TNT před pár minutami oficiálně potvrdila, že svému úspěšnému dramatu Dallas objednává třetí sérii. Seriál, který produkuje společnost Warner Horizon Television, se soustředí na příběhy rodiny Ewingů, zámožných Texasanů, která sebou nese moře rivalství, romantických zrad, korupce a dokonce i vražd. Stanice objednala třetí řadě patnáct epizod, které se na obrazovkách objeví na začátku roku 2014.

„Dallas si během svých dvou let vybudoval vášnivé a věrné publikum, které si získal chytlavými dějovými linkami, chytrými zvraty a nespočtem báječných hereckých výkonů,“ řekl Michael Wright, prezident programové skladby stanic TNT, TBS a Turner Classic Movies (TCM). „I když jsme letos dali poslední sbohem Larrymu Hagmanovi a jeho ikonické postavě, J.R. Ewingovi, Dallas má stále na skladě spoustu příběhů. Klan Ewigů bude pokračovat v uctívání památky J.R. tím, že stále bude držet své obecenstvo napjaté, překvapené a potěšené.“

Seriál se poprvé představil na TNT loni v létě, kdy si získal pomyslnou cenu nejlepšího nového kabelového dramatu roku 2012 u ratingů všech klíčových skupin. Druhá série si v průměru získala 3,8 milionů diváků týdně (živě + opakování v následujících šesti dnech), z čehož 1,6 milionů náleží do skupiny 25–54 let a 1,4 milionů do skupiny 18–49 let.

Obnovení seriálu rozhodně není žádným překvapením. Dallas je jedním ze zářivých bodů TNT, seriál se navíc díky své značce dobře prodává globálně. Otázkou stále zůstává, jak to bude s osudem dvou dalších dramat, veterána Southland a novinky Monday Mornings (více zde). Nicméně se očekává, že stanice jejich osud oznámí v následujících dvou týdnech, nejpozději 15. května během její Upfronts tiskovky.


I když už s obnovením počítal i herec Patrick Duffy, je příjemné vidět oficiální zprávu, co myslíte? Jste rádi, že se seriál za rok zase vrátí? Jaké nové konflikty od Ewingů očekáváte?

(Zdroj: Deadline/oficiální tisková zpráva TNT)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LukasTkadlec
před 297 týdny
Konečně ... :)už se nemůžu dočkat :)
Ka-ce-nec-ka
před 297 týdny
Taky jí nemám ráda! :D
Leela27
před 297 týdny
Ani já ne! Nejotravnější postava :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY