Facebook Twitter E-mail
4. května 2013

Revenge: Sledovanost a výtky fanoušků odehnaly showrunnera!

Soap opera Revenge (Pomsta) bude mít od podzimu nového showrunnera, pokud tedy předpokládáme, že se seriál podzimu dožije…

Scénárista Sunil Nayar podepsal se společností ABC Studios dvouletou smlouvu, která mu zaručuje povýšení na showrunnera seriálu. Revenge produkují právě ABC Studios.

Seriál sice oficiálně nebyl obnoven pro třetí sezónu, nicméně se obecně počítá s tím, že objednávku nakonec dostane. Stanice ABC je jediná, která s rozdáváním nových sérií dosud vyčkává. Vypadá to, že oficiální slovo padne až 14. května, kdy se koná její panel během týdne Upfronts.

Novinka o povýšení Nayara přichází poté, co současný vykonavatel showrunnerské funkce, Mike Kelley, oznámil, že od třetí řady rezignuje na tento post. Jeho rozhodnutí bylo zapříčiněno výrazně upadající sledovaností a špatnými reakcemi ze strany médií i fanoušků. Spousta z nich nepovažuje druhou řadu na stejné kvalitní úrovni, jak se jim seriál představil v loňské sezóně.

Nayar se k týmu Revenge přidal na začátku druhé série. Dříve pracoval na Body of Proof (Tělo jako důkaz), CSI Miami (Kriminálka Miami) a Three Rivers (Transplantační jednotka).


Co si vy myslíte o kvalitě druhé série? Doufáte v obnovení? Baví vás seriál stále? Co by se mělo řešit ve třetí sérii?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 233 týdny
Mne sa druhá séria páči takisto ako prvá. Neviem zhodnotiť, ktorá je lepšia....
Leela27
před 233 týdny
Právě že ten rating je u Body of Proof dost nízký, a na ratingu záleží...
Miriisek
před 233 týdny
Mě se druhá série líbí, nechci aby revenge zrušili, to by mě pěkně naštvalo....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY