Facebook Twitter E-mail
4. května 2013

Do třetice videa - The White Queen by Starz & BBC One

Dneska vás teda zásobujeme! Když jsme uveřejňovali promo na čtvrtou sérii Pretty Little Liars, ještě jsme nevěděli, že se dneska objeví další.

Drama The White Queen mnozí z vás asi přehlédli. Přitom jde o exkluzivní mezistaniční projekt Starz, RTV a BBC One nabitý samými známými jmény. Max Irons, James Frain (Tudorovci, Invaze, Pravá krev, TRON: Legacy), Amanda Hale (Ripper Street), Juliet Aubry (Pravěk útočí); scénář píší Emma Frost (Shameless, Vraždy na předměstí), Lisa McGee (Raw, Being Human), Nicole Taylor (The Hour, Secret Diary of a Call Girl) za kamerou Jean Philippe Gossart známý svou prací na Law & Order: UK a Strike Back: Vengeance.

Celé to režíruje James Kent (Inside Men, Marchlands), Jamie Payne (The Hour, Pán času, Da Vinci's Demons, Pravěk útočí) a Colin Teague (Being Human, Torchwood). Hudbu obstarává John Lunn (Downton Abbey, Hotel Babylon).

K čemu by ale byla hromada jmen bez pořádného příběhu? Jak už napovídá účast stanice Starz, jde o historické drama. Scénář je napsán podle nejprodávanější knihy Phillipy Gregory, The Cousins' War, a odehrává se v jednom z nejslavnějších období britské historie – za Války Růží. Vypráví příběh tří žen, které jsou chyceny do konfliktu o anglický trůn a nezbývá jim nic jiného než začít v pozadí všeho intrikařit. Seriál začíná historicky v roce 1464, v době, kdy válka zuřila už devět let.

Stanice zatím objednala deset epizod, ale ještě nezveřejnila datum premiéry.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HankaPac
před 240 týdny
Bude to někdo překládat?
Miriisek
před 240 týdny
Na to se těším, historické seriály a filmy mám rada.
ševča
před 234 týdny
tak na to se těším už dlouho.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY