5. 5. 2013

Haley J. Osment + Tobey Maguire + Will Ferrell = Nový Dallas

Haley J. Osment + Tobey Maguire + Will Ferrell = Nový Dallas

Když se vysloví tři jména zmíněná v nadpisu, každému se vybaví něco jiného. Co ale tyto tři lidi spojuje? Samozřejmě seriál.

Filmoví herci se do seriálů moc nehrnou (čest výjimce Kevina Bacona a dalších ojedinělců), a proto je až s podivem, že se hlavní hrdina filmů Šestý smysl (za roli v tomto filmu byl nominován na Oscara) a A.I.: Umělá inteligence přidal ke star série o Spidermanovi a Pravidel moštárny a společně s (spíše známým v Americe) Willem Ferrelem (Starsky & Hutch, Zoolander, The Oblongs, Zprávař: Příběh Rona Burgundyho) a pod jeho produkcí vytvořili šestidílný seriál s názvem Spoils of Babylon.

Příběh se má točit kolem rodiny Morehouseů, kteří zbohatli na olejářském a ropném businessu. Hlavním hrdinou je sirotek Devon Morehouse (Tobey Maguire), kterého si k sobě vezme budoucí olejářský a ropný magnát Jonas Morehouse a jeho dcera Cynthia (Kristen Wiig).

Devon a Cynthia pak společně vládnou Morehouse Enterprises a také bojují s city k sobě navzájem. Winston (Haley Joel Osment), ďábelský syn Cynthie, je obchodním zástupcem dalších společností. Cynthie ho vychovala tak, aby jí byl ve všem podobný, přitom je sama spalována touhou po moci. Winstona se pak sama snaží začlenit do rodinného businessu.

Scénář bude psát Andrew Steele společně s Matt Piedmontem, který je zároveň i režisérem. Výkonnými producenty jsou Will Ferrell a Adam McKay.

Zdroje: Deadline.com

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Dadulinka

Dadulinka

Mě to připadá jako další Dallas...
hodně dávno
Maarti

Maarti

Myslim, že název článku nemůže více odpovídat :D Kriminálek může být víc, ale seriálů o olejářské...
hodně dávno
ševča

ševča

myslím, že už to není tak vzácné, dalo by se jmenovat víc než jen bacon. každopádně osment tak nějak upadl...
hodně dávno
Další články k tématu