Facebook Twitter E-mail
7. května 2013

Caleb už má v Ravenswoodu nové sousedy!

Před pár dny jsme vám sdělili novinku, že Caleb odchází ze seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) do spin-offu Ravenswood. Je ale jasné, že nemůže být jediným obyvatelem městečka, proto není překvapení, že se nyní začínají objevovat nové castingové informace a potenciální budoucí světově oblíbené herecké hvězdy.

Stanice ABC Family oznámila, že se do Ravenswoodu stěhuje další duo. Herec Brett Dier (The L.A. Complex) a modelka Elizabeth Whitson jsou nejnovějšími doplňky budoucího seriálu.

Ravenswood je městečko nedaleko Rosewoodu, které již několik generací trpí důsledky smrtelné kletby. Pět neznámých lidí spojí právě tato kletba. Jsou pověřeni vyšetřováním tajemné a hrůzné městské historie, kterou musí odhalit dříve, než bude pozdě. Pro všechny.

Tyler Blackburn, který v PLL hraje přítele Hanny, Caleba, se odstěhuje z Rosewoodu a stane se hlavní postavou v sousedním městě.

Dier ztvární Abela, samotáře se starou duší. Něco uvnitř Abela zavání nebezpečím. Jeho důvěra se těžko získává, ale když se člověk dostane do okruhu jeho blízkých, nikdy ho nenechá na holičkách.

Whitson se objeví v roli Olivie, Abelovy sestry – dvojčete. Olivia je bývalá královna školy, která dávno padla z trůnu. O tom, kdo jsou její praví přátelé, se dozvídá poté, co jí většina z jejích „blízkých přátel“ vrazila kudlu do zad. Poslední události zapříčinily, že kdysi bezstarostná a šťastná Olivia skutečně přemýšlí, které věci jsou důležité.

Obě postavy se poprvé představí v halloweenském speciálu Pretty Little Liars.


Seriál se pomalu začíná plnit. Jak se vám líbí koncept? Dáte seriálu šanci? Pomůže Ravenswoodu fakt, že má na své straně Caleba? Myslíte, že se fanoušci PLL budou dívat jen proto, aby byl Caleb stále na jejich obrazovkách?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 227 týdny
Jsem hodně na vážkách, pravděpodobně zvědavost nakonec vyhraje a pustím si...
kalliopka
před 227 týdny
Rozhodně budu sledovat, zní to jako optimální porce záhadna.Navíc to vypadá, že...
MonnOharkova
před 219 týdny
Já už se teda šíleně těším, jenom je mi líto že nebude v Pll :/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY