Facebook Twitter E-mail
9. května 2013

NBC začíná obnovovat komedie!

Před pár hodinami stanice začala objednávat novinky, nyní soustředí svou pozornost na programové stálice. Již dříve NBC obnovila pět svých dramat, nyní přichází na řadu komedie.

Jako první dobré zprávy dostal komediální seriál Parks and Recreation. Jeho obnovení není žádným překvapením. Když nepočítáme letos končící The Office (Kancl), který je bezkonkurenčně nejlepší komedií stanice, tak si Parks drží solidní přední příčku s velkým odstupem na zbytek komediálních seriálů této stanice.

Parks, který kdysi před lety měl strach, aby vůbec novou řadu dostal, se už v příští sérii vyšplhá k šestému roku existence.

Komedie o skupince vládních zaměstnanců v hlavní roli s Amy Poehler dokázala nastartovat více hereckých kariér. Představitelé hlavních rolí uzavírají smlouvy na filmy, knihy, komediální vystoupení a další.

V letošní sezóně pouze Parks a The Office získaly objednávku na celé série s dvaadvaceti epizodami, pokud nepočítáme novinky.

Tvůrcům seriálu, Mikeovi Schurovi a Danovi Goorovi, se tak na podzim objeví na obrazovkách dva seriály. Kromě Parks jim totiž konkurenční FOX vybral pro seriál pilot Brooklyn Nine-Nine.


Sledujete Parks and Recreation? Šestá řada už je poměrně dost, neměla by stanice začít přemýšlet o ukončení? Myslíte, že letos bude mít dostatek komediálních úspěchů, kterými může díry v programu zaplnit?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 231 týdny
Tak to je super zprava. K serialu jsem se dostal minuly mesic a hned me chytnul...
inekafe
před 231 týdny
jj, skvely serial, za obnovenie som rad a snad sa docka podobneho verdiktu ako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY