Facebook Twitter E-mail
10. května 2013

Na NBC pokračují jatka!

Během posledních minut stanice NBC stihla objednat pět seriálů, jeden obnovit a dva zrušit. K tomuto počtu se nyní přidávají další dvě oběti, které padly za vlast. Nebo spíše za to, aby nováčci dostali šanci uchytit se v příští sezóně.

Mezi poslední komediální mrtvolky stanice řadíme novinku Guys with Kids a o rok staršího kolegu Up All Night.

Opět zde nedochází k žádnému překvapení. Up All Night již od zimy provází smršť skandálů, odchodů, změn formátů, krácení objednaných epizod, netočení a obsazování herců do nových rolí. A aby toho nebylo málo, komedie, která loni začala poměrně solidně a právem si vysloužila druhou řadu, se letos potopila, fanoušci se prostě propadli do země.

Letošní Guys with Kids nebyl také žádný úspěch. Seriál se sice snažil – v průběhu roku si udržoval poměrně stálou sledovanost, která nebyla úplně u země. Zároveň ovšem nešlo ani o nic převratného, z těchto čísel rozhodně šéfové stanice radostí skákat nemohli.

Jak už jsme uvedli u bleskovky o zrušení Whitney a 1600 Penn, NBC si letos v nových komediích velmi věří. Proto se pravděpodobně stanice rozhodla zbavit podprůměrných hráčů a soustředit se plně na nováčky.


Sledovali jste Guys with Kids? Čekali jste trpělivě na nový díl Up All Night, který nikdy nepřišel? Mrzí vás něco z těchto rušení? Nebo jste rádi za kladné body do tipovačky?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elanne
před 236 týdny
Mě nejvíc zajímá Community... (6 seasons + movie!)
ragelly
před 236 týdny
Osobně si myslím, že se NBC slituje a tu jednu řadu mu ještě dá, když včera...
inekafe
před 236 týdny
je mi luto GwK, nic prevratne alebo tak, ale proste bola to sranda...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY