Facebook Twitter E-mail
12. května 2013

Bulvár: Co nového mezi Ninou a Ianem, a u N. P. Harrise?

Pro fanoušky a fanynky seriálu The Vampire Diaries máme jednu špatnou zprávu. Pár Nina a Ian, který mezi sebou udržoval poměr od roku 2010 i mimo seriál, totiž oznámil rozchod. Prý ale zůstanou nejlepšími přáteli, stejně jako na začátku jejich vztahu. Takže ti, co touží po slavném partnerovi a jsou náhodou zamilovaní do jednoho z této dvojice, máte šanci :)

Teď k mírně dospělejším záležitostem. Slavný Neil Patrick Harris, známý Barney Stinson z HIMYMu, bude moderovat 67. ceny Tony, počtvrté v řadě. Slavnostní večer proběhne 9. června v 8 večer. Dřívější Harrisovo moderování (z cen Tony 2011) si můžete připomenout v legen-dárním videu na webu videacesky.cz.

No a co by to bylo za bulvár, kdybychom neoznámili nějaké miminko? Tentokrát se ho (prý) dočkala Jaime King, herečka a modelka, která nejvíce zářila v seriálu Hart of Dixie jako Lemon Breeland. Bulvárním světem jdou zvěsti, zvlášť poté, co byla Jaime viděna v restauraci, jak se až příliš okatě vyhýbá vínu, že je těhotná. Zdroje blízké herečce samozřejmě těhotenství potvrzují, ty oficiální zarytě mlčí. Jestli to je všechno pravda, se pravděpodobně fanoušci dozví v nejbližších týdnech.


Zdroje: TV Guide, Hollywood Reporter, mediamass.net

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dahllia
před 236 týdny
Bych se konečně chtěla dovědět tu větu. :)
Anetka888
před 236 týdny
Tady. Říká tam při tom vyprávění, že kdyby byli nezadaní, že by nadělali...
Týna Chvojková
před 236 týdny
Já si stejně ale myslím, že se nedozvíme pravdu. Média nám mohou podstrčit co...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY