Facebook Twitter E-mail
10. května 2013

Syfy sází na Defiance...

… a objednává seriálu druhou řadu!

Pouze pár týdnů po uvedení novinky Defiance stanice Syfy oznámila, že seriál obnovuje.

Druhá série dostane klasických třináct epizod. Jejich produkce začne již letos v srpnu v Torontu, na obrazovkách se seriál objeví v roce 2014.

„Vytvoření bohatého světa v Defiance a jeho představení divákům byla neuvěřitelná týmová práce. Nemohli jsme mít lepší pomoc, než showrunnera Kevina Murphyho, jeho úžasné herce a štáb, a Trion Worlds,“ řekl prezident stanice Syfy, Mark Stern. „Nemůžeme se dočkat toho, kam nás tito lidé zavedou ve druhé sérii.“

Patnáctého dubna, kdy seriál na Syfy začínal, k televizím usedlo více než dva a půl milionu diváků. Pro stanici byla premiéra seriálu druhou největší v historii, hned po startu Eureky (Heuréka: Město divů). Více informací o úspěšném uvedení se dočtete v této bleskovce.

Úspěch neslaví jen seriál, ale i jeho sesterská videohra, která má již přes milion registrovaných úč­tů.

Příběh Defiance je zasazen několik desetiletí do budoucnosti. Sedm mimozemských ras, které se označují jako Votani, přiletí k Zemi s cílem obydlet ji, nicméně si nejsou vědomi toho, že už tu žijí lidé. Brzy se rozpoutá válka, která skončí mírem a důsledkem toho je společné soužití lidí a mimozemšťanů na planetě, která je zdevastovaná válkou.

Hlavním hrdinou je Joshua Nolan (Grant Bowler), který adoptujoval mimozemskou dceru Irisu (Stephanie Leonidas). Oba tráví své dny snahou vydělat si na živobytí. Jednoho dne přijedou do města Defiance (dříve St. Louis), které má čerstvě novou starostku (Julie Benz). Město má nyní před sebou velký problém, který se na něj valí…

Samozřejmostí je velké množství sci-fi dialogů, dojemný příběh a celá řada kulturních nedorozumění a rasových problémů.

Za seriálem stojí kromě Murphyho také Rockne S. O'Bannon, který již v minulosti spolupracoval na sci-fi dílkách jako Farscape nebo Cult.


Sledujete? Máte radost z obnovení? O čem by měla být druhá série? Bude z Defiance další kultovní hit stanice Syfy, nebo je obnovení předčasné?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Blackthunder
před 232 týdny
2 Shppen: Postavy přechází mezi městy (Nolan a Irisa byli nejdřív ve hře a teď...
Zdeny
před 153 týdny
No joo, ale už tady bude rok 2015.... a nic na onzoru :-(
ragelly
před 153 týdny
už je dávno obnoveno, viz zde :)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY