Facebook Twitter E-mail
10. května 2013

Burn Notice: Konec po sedmé sérii!

Příběh Michaela Westena se dostal k poslední kapitole.

Veteránské drama stanice USA Network, Burn Notice (Status: Nežádoucí), ukončí svůj televizní běh po odvysílání nadcházející sedmé série.

Seriál z pera Matta Nixa, ve kterém září Jeffrey Donovan, letos v létě dosáhne milníku 100 epizod. Pro drama na kabelovce je takové číslo vždy velkým úspěchem.

Nicméně Nix nezahálí a doufá, že i když Burn Notice končí, jeho spolupráce se stanicí bude nadále pokračovat. Tvůrce vymýšlí pro USA Network nové lékařské drama s názvem Complications. V centru dění je doktor z pohotovosti, jemuž se život od základu změní poté, co přežije traumatický zážitek.

„Burn Notice mělo v uplynulých šesti letech skvělý běh. Nemůžeme být víc hrdí na ten neskutečný talent jak před, tak i za kamerou. Kolektivní tým vytvořil ze seriálu jednu z nejpopulárnějších shows současné televize,“ řekl Chris McCumber, spoluprezident USA Network.

Jeho kolega Jeff Wachtel dodal: „Od prvního dne tyto postavy, příběhy a celá mytologie uchvátily masivní publikum. Poslední série laťku zvedne ještě výše a povede k velkolepému finále seriálu.“

Burn Notice si odbyl premiéru v létě 2007 a zařadil se do čela žebříčku s nejlepšími ratingy i sledovaností. Během let sledovanost rostla, vrchol přišel v polovině třetí série se 7,6 miliony diváků na epizodu.

V dubnu 2011 stanice odvysílala televizní film Burn Notice: The Fall of Sam Axe. Kromě toho k seriálu vznikl také digitální komiksový román s názvem A New Day, který získal v roce 2011 cenu AdAge Vanguard Award.

I když se seriál loučí, stanice je otevřena myšlence, že se v budoucnosti k seriálu nějakým způsobem vrátí.

Závěrečná sedmá série se na obrazovkách objeví od 6. června.


Sledujete Burn Notice? Mrzí vás zrušení, nebo jste rádi, že seriál odejde na vrcholu?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 232 týdny
To je dobre, ze to vedi takle dopredu aspon muzou vymyslet rozumny zakonceni a...
Shppen
před 231 týdny
To je teda bida. Prvni zabijou Leverage a ted i Burn Notice. Doufam, ze...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY