Facebook Twitter E-mail
10. května 2013

NBC vraždí dál

Kdo by nemiloval tuto část roku. Květen, sluníčko svítí, větříček fouká a televizní stanice lámou tisíce srdíček seriálových milovníků.

Poslední oběť má na svědomí opět stanice NBC. Ta po dnešním výběru nové komedie Undateable oznámila, že letošní komedie Go On uléhá do hrobu.

Ani Matthew Perry, ani start během Olympijských her. Nic nedokázalo seriál zachránit. Posledním zoufalým pokusem o zlepšení upadající sledovanosti a snižujících se ratingů bylo nasazení pěvecké reality show The Voice před seriál. Je pravda, že efekt zafungoval a seriál si hnedle získal dvojnásobnou sledovanost oproti předchozí epizodě, nicméně se jednalo jen o pokus, protože další týden se Go On poroučel do čtvrtečního timeslotu.

Již dříve mluvčí NBC uvedli, že má stanice velmi vysoké mínění o letošních komediálních pilotech a že je tudíž velmi pravděpodobné, že většina komedií, které byly letos v programu, se obnovení nedočká. Jak vidíme, nežertovali.

Zatím není jasné, jaký osud čeká The New Normal. Jelikož ale seriál běžel ve stejný den jako Go On a dosahoval o poznání horších výsledků, dá se předpokládat, že se velmi brzy také ocitne v rušících vodách.

Nezapomeňte mrknout na velkou tipovačku a zkontrolovat si body! SerialZone ani Gorilla dnes body nezískává.


Špatné zprávy pro letošní NBC novinky. Jaký je váš názor na poslední rušení?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kroupenka
před 232 týdny
Na Go On jsem se zrovna chtěla začít dívat. Su zvědavá jak to dopadne...
enisek
před 232 týdny
Go On ne, jediná komediální novinka, kterou jsem letos sledovala
Shppen
před 231 týdny
Oni mi toho Perryho proste nechteji nechat. Prvni zrusi Mr.Sunshine (ten za moc...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY