Facebook Twitter E-mail
11. května 2013

Community: Škola ještě nekončí!

Vypadá to, že máme co dočinění s dalším nesmrtelným seriálem! Stanice NBC obnovila komedii Community (Zpátky do školy pro pátou sérii a vize hlavní hvězdy, Joela McHalea (šest sérií a film!) se tak přibližuje realitě!

Stanice včera oznámila, že tento divácký oblíbenec bude pokračovat pátou řadou. Zpráva přichází pouze den poté, co seriál zakončil svou čtvrtou sérii, která si vedla stejně jako loňské finále – 1.3 rating v klíčové skupině 18–49 let.

Zatím není jistý počet objednaných epizod, ovšem dá se předpokládat, že základem bude opět číslo třináct. Zda stanice seriál nasadí již od podzimu, nebo až od midseason, se dozvíme v pondělí během jejího panelu na Upfronts.

I když Community pokračuje, fanoušci už se nesetkají s Chevy Chasem, který ze seriálu odešel loni v listopadu (psali jsme zde).

Community navíc uzavřelo syndikační smlouvu se stanicí Comedy Central, kde se začne seriál vysílat od podzimu. Je docela možné, že právě syndikace mu na NBC pomůže k lepším číslům sledovanosti, stejně jako se stalo u konkurenční komedie The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Ta letos v šesté sérii díky syndikaci na TBS zažila nové sledovanostní rekordy.

Seriál se tak přidává k obnovené komedii Parks and Recreation. Pouze toto duo přežilo brutální rušení NBC komedií a bude pokračovat v příští sezóně. Všichni letošní komediální nováčci dostali červenou; stanice zařízla také Whitney a The Office (Kancl) letos končí.

Vypadá to, že NBC opravdu nelhala, když tvrdila, že do svých letošních pilotů vkládá plnou důvěru!


Tak se to přece povedlo, seriál pokračuje. Máte radost?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elanne
před 232 týdny
Yes! Jsem moc ráda, že Community dostalo další sérii. Jasně, není to co to...
Sparkles
před 232 týdny
Taky to mám tak, jsme ráda, že nejsem jediná... I když zase poslední dvě...
Pajky
před 232 týdny
Ano, je pravda, že závěr řady připomněl staré dobré časy a vyhlídku, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY