Facebook Twitter E-mail
30. srpna 2009

Paris Hilton jako hostující hvězda v seriálu Supernatural

Tuto sezónu budou Sam a Dean čelit samotnému Luciferovi a Apokalypse. Mohl by snad příchod Paris v epizodě 505: „Fallen idol“ být ještě děsivější?

Jak už to tak v Supernaturalu bývá, celé to má i svou vtipnou stránku. Podařilo se nám získat pár informací od tvůrce Erica Kripkeho a výkonné producentky Sery Gamble.

„Jestli někdo z vás chtěl někdy vidět krvežíznivou Paris zaútočit a někoho zabít, máte šanci.“ říká Kripke, který byl docela šokovaný z toho, že Paris souhlasila s tím, že do toho půjde. „Tuto roli jsme jí napsali přímo na tělo.“ říká dále Gamble. „Jsme opravdu nadšení, že řekla ano. Bude hrát roli démonské netvůry, která na sebe bere podobu… Paris Hilton. Jestli znáte náš styl, víte, že takovéto věci uděláme vtipně a neuctivě. To, že si chtěla zahrát v této epizodě svědčí o jejím smyslu pro humor. Opravdu se hodí pro tuto roli. Sami brzy uvidíte.“

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MiScHa.1@seznam.cz
hodně dávno
jako já paris taky vůbec nemám ráda, ale myslím, že to bylo takový vtipný,...
IrmaVep
hodně dávno
Normálně ji taky nemůžu ani vidět, ale tohle bylo vážně povedený:D
Ammy
před 218 týdny
snad to tímto nezkazí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY