Facebook Twitter E-mail
13. května 2013

FOX se pouští do nového byznysu - objednává minisérii!

Stanice FOX dala oficiálně zelenou své první minisérii – dramatu Wayward Pines (poprvé jsme psali zde) od tvůrců M. Nighta Shaymalana a Chada Hodge (The Playboy Club). FOX dnes během Upfronts zároveň oznámila, že byl do hlavní role obsazen herec Matt Dillon. Na obrazovkách se projekt objeví v roce 2014.

Drama Wayward Pines je adaptací stejnojmenného románového bestselleru od spisovatele Blakea Crouche.

Minisérie je popisována jako thriller podobný Twin Peaks. Hlavním hrdinou je Ethan Burke (Dillon), agent tajné služby, který přijede do městečka Wayward Pines v Idahu. Je zde na misi – musí najít dva zmizelé agenty FBI. Místo odpovědí však Ethanovo vyšetřování vyvolá novou řadu otázek.

Každý krok, který Ethana přiblíží k pravdě, ho zároveň odtáhne dál od života, který znal, od role otce a manžela, kterým byl. Ethan musí nakonec čelit děsivé realitě toho, že se možná již nikdy nedostane z Wayward Pines živý.

Wayward Pines je jednou z několika minisérií, které má stanice rozpracované. FOX se již několik měsíců netají s tím, že plánuje do svého programu postupně zavádět více jednosezónních projektů, které v programu poběží bez přerušení (podobně je to také s The Following). Dalšími projekty jsou Blood Brothers (z pera tvůrce Band of Brothers, Bruce C. McKenna), remake Shogun a The People v. O.J. Simpson (o obou posledních jsme psali zde).

Pro Dillona bude Ethan první velkou seriálovou rolí.


Zaujala vás chystaná minisérie? Byli byste rádi, kdyby stanice začali do programu zařazovat více desetidílných seriálů, které by byly na konci plnohodnotně uzavřené?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jujkyna
před 236 týdny
Vypadá to zatím zajímavě, podle mě je to celkem dobrý nápad, protože příběh...
Maarti
před 236 týdny
Jj, souhlasím, nemuselo by to být špatné :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY