Facebook Twitter E-mail
16. května 2013

Nová soutěž o seriálové ceny!

Chvíli jsme vás nechali odpočinout a protože byste nám se sluníčkem za oknem mohli lehce zlenivět, je čas pro novou soutěž. Tentokrát cenami pro výherce do soutěže přispívá portál Seriálový svět, který fanouškům přináší oblečení a další předměty se seriálovými motivy.

Samozřejmě víme, že nejste žádná ořezávátka, takže na vás v podobě otázek čeká trochu větší výzva, nicméně ceny, o které tentokrát hrajeme, za to podle nás nepochybně stojí. Předpokládáme, že jako seriáloví fanoušci budete nadšeni a vzhledem k tomu, že venku nejsou zrovna tropické teploty, např. mikinu hravě využijete. Mimochodem, pro výherce je k hlavním cenám připravena jako bonus i 15% sleva na případný další nákup na stránkách Seriálového světa.

Protože se stále najdou tací, co na to zapomínají, ještě vás upozorním, že je nutné na svém profilu uvést adresu, na kterou bude případná výhra zaslána a také nezapomeňte specifikovat velikost oblečení!

Teď už vám jen přejeme hodně štěstí a pusťte se do toho :)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 269 týdny
lehoučký technický problém, nic hrozného, vydržte :) soutěž rozhodně...
lolokolo
před 269 týdny
Taktéž... už jsem se lekla, že je to jen u mě. :D
Airasza
před 269 týdny
Opraveno, už to šlape. Děkuji :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY