Facebook Twitter E-mail
22. května 2013

Trailery na novinky CW 2013/2014

Třetí stanicí s novými trailery je naše oblíbená CW. Má jen pět novinek, nicméně většina z nich vypadá přinejmenším zajímavě.

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako minulý rok, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se loni zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Vyhodnocení se nám trochu zaseklo, protože ještě není úplně znám osud všech seriálů, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudu těch nových.

Tipněte si kdo přežije

Loni tipovalo téměř 400 lidí. Nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Letos s námi, nebo spíš proti nám, budou opět tipovat kolegové z Gorilla.cz. Ale to není všechno. Do souboje jsme přizvali i dva další týmy. Takže letos se navíc zúčastní tým z CWzone.cz a tým z Nextweek.cz. Doufejme, že tímto velkým kláním opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako minulý rok, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

V dnešním článku najdete tipy k novinkám stanice CW. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme stejně jako vy párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

The 100

ragelly

ragelly: Na tohle postapo jsem se docela těšila, ale trailer mě nepřesvědčil o tom, že je důvod těšit se pořád. Herci vypadají hodně nesympaticky, i když občas by se mohly vyskytnout super lekavé momenty.

Tip: Tipuju zrušení. Seriál nastupuje v midseason a nemá vyložené krasavce, kterými by zaujal.

Fruiko

Fruiko: Trailer nevypadá špatně, ale bohužel jsem viděl i sneak peek a ten mi názor dost utříbil. Škoda, že do podobných projektů nejde nějaká televize, co všude nenacpe puberťáky.

Tip: Těžko se mi tipuje, když nejsem cílovka, ale asi prodlouží.

Seraphine313

Seraphine313: Vesmírná část – super. Pozemská část – klasické CW drama. Fanoušci tento seriál dost přirovnávají k Lostům, Terra Nově, dokonce i k Revolution. Nejvíce prý ale seriál připomíná 4400 nebo Hunger Games. Mně osobně se líbí přístup CW, která chce jít i do takto vyhraněnějších projektů. Co se mi nelíbí je to, že se pořád snaží držet puncu teen stanice, i když kdyby se zaměřila i na starší část obyvatelstva, ostatním čtyřem stanicím by se vyrovnala rychleji. Je jasné, že reklama je dražší právě u těch mladých, ale ti jsou také v tomto ohledu značně nestabilní. Uvidíme, co do budoucna, rád bych v některém seriálu viděl konečně hlavního hrdinu staršího 30 let.

Tip: Myslím, že toto obnoví. Na konci sezóny bude víc volných míst, takže nebude důvod moc škrtat a stanice má navíc v repertoáru jiné kandidáty na odstřel.

The Originals

ragelly

ragelly: Tady je úplně jedno, co v traileru ukážou. Prostě… spin-off Deníků. Toť vše.

Tip: Tohle prodlouží.

Fruiko

Fruiko: Upíři.

Tip: Prodlouží. Howg.

Seraphine313

Seraphine313: Tady je jasné, že stanice dopředu počítá s obnovením a je natolik chytrá, že posiluje jiný večer a neháže to jako klasický spin-off hned za původní seriál. Nemusím se ani dívat na trailer, aby mi bylo jasné, že všechny teenky bude zajímat další část upířího universa a minimálně pilot trhne sledovanostní rekord (vzhledem k 53 jasnovidcům, co už seriál hodnotili, to není zas taková střelba od boku).

Tip: Kdyby o tom stanice tak dlouho dopředu nemluvila, tak možná váhám, ale tady je to obnovení na sto procent.

Reign

ragelly

ragelly: Osobně mi trailer neučaroval, ale ohlasy ostatních mě trošku viklají. Bude z toho nový hit? Jsou teenageři připraveni na romanci v historii? Nejsem si jistá.

Tip: Ten čtvrteční post-TVD slot je moc podezřelý. Bez něj bych tipovala zrušení, ale takhle nevím. Zatím budu tvrdit, že to zruší, ale počkám si ještě na ohlasy během léta.

Fruiko

Fruiko: Zajímavý a značně odvážný nápad udělat něco jako jsou Tudorovci, ale pro děti.

Tip: I když se budou pitvat ve vztazích víc jak Gossip Girl, tak to příliš mladé nezaujme.

Seraphine313

Seraphine313: Jak jsem se těšil na první historický seriál na CW, tak teď musím svoje vzrušení trochu zchladit. Z traileru čiší nuda, skoro to vypadá jako by tvůrci nevěděli, co vyprávět. S historickou přesností se taky moc netrápí, ať už se jedná o oblečení nebo třeba o to, že princ František byl velice chabého zdraví, ona sama byla zrzka (a Adelaide Kane i Anna Popplewell vypadají spíš jako brazilské pornoherečky než jako dámy od dvora). Celkově to vypadá jako Gossip Girl, akorát převlečený do historického hábitu. Což si myslím, že diváci brzo prokouknou.

Tip: Ať už jsem jakkoli kritizoval Tudorovce, odvolávám to, tohle vypadá ještě hůř. Stanice přestřelila a na konci roku to pozná. A je to škoda.

Star-Crossed

ragelly

ragelly: Máme co dočinění s novým Roswellem? Docela mi to tento kultovní seriál připomíná, pouze s tím rozdílem, že tehdy se jejich původ držel v tajnosti… Jedna scéna není to samé jako akcí a napětím nadupaný trailer, proto se hodnotí hodně těžko. Ale tak proč ne, vypadá to líp než třeba The 100.

Tip: Kdyby to bylo na mě, tak prodlužuju. Zatím to tak nechám, ale možná nakonec tip prohodím s Reign.

Fruiko

Fruiko: 1% sci-fi 99 % středoškolských vztahů. Proč? Proč všude musí být střední škola? Vsadím se, že i těch 100 z The 100 si hnedka nějakou postaví…

Tip: Tohle bude ta správná Gossipka pro letošní rok. Prodlouží.

Seraphine313

Seraphine313: Příběh Krásky a zvířete nebo spíš Romea a Julie zasazený do prostředí střední školy sice neoplývá originalitou, ale po loňské Beauty and the Beast už to asi nikdo neřeší.

Nějak nechápu ten společenský hype ohledně mimozemšťanů, kterých je pár stovek kdesi v táboře, všichni proti nim protestují, a místo toho, aby byli nějakým způsobem studováni (jak přicestovali, jak žijí, jak to vypadá „tam u nich“), tak jsou začleněni do společnosti. Absolutně nelogické (a to, že mimozemšťané vypadají stejně jako lidé – whatever).

Tip: Po Gossipce CW chybí drama ze školy, navíc po letošku poškrtá víc z dřívějších seriálů, takže by to projít mohlo. Na druhou stranu, trailer byl nezajímavý, je to midseason, takže ve výsledku tipuji spíše zrušení, přestože z toho byli lidé na YouTube unešení.

The Tomorrow People

ragelly

ragelly: Tohle bude buď nový Arrow, nebo totální propadák. Jelikož tomu ale CWčko věří a nasazuje to za Arrow, tak bych i tipla, že se seriálu bude dařit docela pěkně. První klip vypadá nadějně, dokáže zaujmout.

Tip: Tipuju prodloužení, tady stanice vedle nešlápla.

Fruiko

Fruiko: Jé, Hiro Nakamura, co možná nebude tak otravný jako Hiro Nakamura. Jen se bojím jestli to zase s těmi schopnostmi nepřepálili a nebudou je muset později násilně brzdit, stejně jako v Heroes.

Tip: Prodlouží.

Seraphine313

Seraphine313: The Tomorrow People. Teen X-Men. Teen Heroes. Stanice vzala to nejlepší z Arrowa a to nejlepší z ostatních show a ukázala, že se nebojí sázet na specifická témata superhrdinů. Těšil jsem se poté, co to oznámili jako projekt, těšil jsem se, když to vybrali jako seriál, těším se i teď, když vidím trailer.

Všimli jste si, že ta kulka nerozbila okno?

Tip: Prodlouží. Arrow to začal, Tomorrow People to posune dál. Sice je zde znát pachuť Heroes, ale u CW je to jedno. Vítej, superhrdinský večere.

Jak to vypadá celkově

 
ragelly
Fruiko
Seraphine313
Výsledek
The 100
The Originals
Reign
Star-Crossed
The Tomorrow People
Celkem
4 prošly
1 neprošel

Tady jsme se poměrně shodli. Dva seriály (The Tomorrow People a The Originals) jsme pustili rovnou, Reign jsme rovnou odstřelili. U ostatních dvou převládla shoda, CW se nám tedy letos líbí. Nejmíň stanici věří sborově ragelly i Seraphine313, Fruiko naopak letošní sezónu asi stráví u cwčkovských seriálů :)

Ve výsledku tipujeme obnovení čtyř seriálů a zrušení jednoho.

Jít na tipovačku →

Gorilla své tipy už také zveřejnila. Koukněte co zatím tipují.


A jak to vidíte vy?

Další díly seriálu

Trailery na novinky ABC 2013/2014 (20. 5. 2013)
Trailery na novinky CBS 2013/2014 (21. 5. 2013)
Trailery na novinky CW 2013/2014 (právě čteš)
Trailery na novinky FOX 2013/2014 (23. 5. 2013)
Trailery na novinky NBC 2013/2014 (24. 5. 2013)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TerkaC98
před 230 týdny
můj tip je uplně stejný ohledně tohohle. jediný co mě vůbec nezaujalo bylo...
ševča
před 229 týdny
100 - mid-season říkáte? tak to půjde do háje. originals - nemám z toho...
AdaW
před 225 týdny
The Tomorrow People mě zaujalo nejvíc a vážně se na to těším. Jsem ráda, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY