Facebook Twitter E-mail
22. května 2013

Castingy: Emma Roberts v AHS a Rumer Willis v PLL

Po všem tom obnovování a rušení a po všech těch vyčerpávajících informacích z upfronts tu máme zase nějaké ty castingové informace. Moc jich sice nebude, ale to je celkem jasné, když má většina seriálů přestávku… Tak kdo a kde se objeví?

American Horror Story

Neteř slavné hollywoodské herečky Julie Roberts, Emma Roberts (na obrázku), se ukáže ve třetí sérii tohoto oblíbeného seriálu od stanice FX. Madison, jak se Emmina postava bude jmenovat, bude mladá dívka, která se ráda baví a chodí často na párty.

Roberts, která byla dříve obsazena do (již neobjednaného) pilotu Delirium od stanice FOX, se tak na obrazovce objeví vedle svého reálného přítele Evana Peterse. Narodila se 10. února 1991 v Rhinebecku v americkém státě New York.

A pokračujeme dál! Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, minulý týden na svém twitteru oznámil další dvě jména, která se ve třetí sérii AHS objeví:


Zatím avšak nevíme, jaké postavy si Angela Bassett a Patti LuPone střihnou, jelikož jsou informace drženy pod pokličkou…

Angela Bassett, která dostala v minulé sezóně několik pilotových nabídek, hrála na „malé obrazovce“ v seriálech Pohotovost či Alias. Za titulní roli ve filmu Tina Turner získala Zlatý glóbus a vysloužila si i nominaci na Oscara. Narodila se 16. srpna 1958 v New Yorku.

Zpěvačka a herečka Patti LuPone získala dvakrát cenu Tony – poprvé to bylo v roce 1979 za ztvárnění Evy Peronové v Evitě, podruhé v roce 2008 za její roli v muzikálu Gypsy: A Musical Fable. Zahlídnout jsme ji mohli v seriálech Frasier, 30 Rock, Will & Grace a Glee. Její datum narození je 21. dubna 1949.

Kromě nich se ve třetí sérii, která nese podtitul Coven, objeví Jessica Lange, Sarah Paulson, Lily Rabe, Frances Conroy, Taissa Farmiga, Kathy Bates a Gabourey Sidibe

A aby těch informací o AHS nebylo málo, tak zavítáme i do českých luhů a hájů. Televize Prima COOL totiž bude od 9. června tento úspěšný seriál vysílat. Dokonce si natočila i vlastní upoutávky, které byly 19. května nasazeny do vysílání. A podle interních informací je dabing prý velmi povedený. Těšíte se? Budete se dívat?


Pretty Little Liars

V Rosewoodu se objeví také někdo nový. Míří tam totiž mladá herečka Rumer Willis, dcera Bruce Willise a Demi Moore!

Rumer ztvární dívku jménem Zoe, jež zajišťuje charitu po celém světě. Zoe je popisována jako dívka, která chce změnit svět, ale zároveň si zachová smysl pro humor. Zatím se objeví v jednom díle vysílaném na konci července, avšak má šanci se ukázat ve více epizodách.

Vidět jsme ji mohli v seriálech 90210, The Secret Life of the American Teenager, Médium a Kriminálka New York. Narodila se 16. srpna 1988.

Co myslíte, bude mít Zoe nějaké spojení s A?


(zdroje: tvline.com /AHS/, hollywoodrepor­ter.com /AHS/, hollywoodrepor­ter.com /PLL/)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 230 týdny
Jasný, vypadlo mi to "jako" :) Díky za info...
Nikuska181
před 229 týdny
Emmu mám rada a je mi ľúto, že nevybrali Delirium ako seriál, takže táto...
vega
před 229 týdny
Takze Evan Peters bude tiez hrat v tretej serii? :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY