Facebook Twitter E-mail
24. května 2013

V druhé řadě Arrowa budou dva záporáci!

Jedna minizpráva pro milovníky Stephena Amella a seriálu Arrow vůbec. Tvůrci seriálu prohlásili, že druhá sezóna bude obsahovat rovnou dva hlavní záporáky!

Přestože za první sezónu se před kamerou vystřídalo pár minoritních záporáků, jako The Count (Seth Gabel) a Edward Fyers (Sebastian Dunn), tím hlavním byl Malcolm Merlyn (John Barrowman). V druhé sezóně se ale dočkáme dvojnásobné nálože zla.

Pro fanoušky komiksu to budou známá jména. První bude ve stylu Malcolma Merlyna a druhý zase ve stylu Dark Archera. Malcolm nás inspiroval a určil směr druhé sezóny. V první sezóně to byl on s Dark Archerem v jedné osobě, kdo představoval tu špatnou stranu. V sezóně druhé je v podstatě rozdělíme a budeme mít jednoho ve stylu Malcolma a jednoho ve stylu Dark Archer, řekl Marc Guggenheim, tvůrce seriálu.

V tomto se prý tvůrci inspirují hlavně u Josse Whedona. Chtějí zachovat jednotnou seriálovou linku s jedním záporákem v hlavní roli, pro druhou sezónu mají akorát dva. Navíc se netají tím, že v druhé sezóně se dočkáme více akce a že příběh sám dost zrychlí.

Kdo by ale mohli konkrétně být tito dva záporáci? Podle popisu se nejvíce nabízejí jména Deathstroke a Maxwell Lord. Hlavní otázkou první sezóny totiž bylo, co se stalo Oliverovi na ostrově, otázkou druhé sezóny bude, co se na ostrově stalo Sladeu Wilsonovi…

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

OlinkaS
před 229 týdny
No já jsem byla z akčního posledního dílu tak v šoku, že se nemůžu...
Salem
před 229 týdny
já jsem si říkal před posledním díle čekal že po tom jak viděl Olivera a...
corine
před 229 týdny
Podle mě by to bylo mimo jeho charakter. Tommy ze všeho nejvíc kritizoval...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY