Facebook Twitter E-mail
23. května 2013

CBS objednává pět minut po dvanácté komedii Bad Teacher!

Tak tak, hlasy upfronts už dávno utichly, SerialZone žije trailery nových seriálů, ale CBS ještě pořád myslí na to, jak posílit svoji skvadru komedií. Objednala totiž komedii Bad TeacherAri Graynor v hlavní roli. V dalších rolích účinkují Ryan Hansen, David Alan Grier, Kristin Davis a Sara Gilbert.

Bad Teacher pojednává o tom, jak se čerstvě rozvedená třicátnice bude pokoušet ulovit nového amanta mezi učiteli na střední škole. Aby to měla lehčí, začne tam taky učit. Vzhledem k tomu, že nejde pro ostré slovo daleko, opíjí se, nadává a vůbec nežije ctnostným životem, bude o zábavu postaráno.

CBS má pro příští sezónu osm komedií, Bad Teacher pojede v midseason. Důvod, proč CBS tak náhle a nečekaně doobjednala další komedii, není znám, spekuluje se ale mírně o tom, že se jistí a svým komediím letos nevěří (laicky řečeno se lekla, když viděla, co vlastně v programu má). Objednání Bad Teachera je ale malou záhadou, když předlohový stejnojmenný film s Cameron Diaz v hlavní roli nebyl přijat zrovna s nadšením, ale asi opravdu jen malou když se mrknete, kolik film vydělal.

Zdroj: TV.com


Co vy? Těšíte se na novou komedii od CBS?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 227 týdny
v tom je ten vtip, podla mna televizie castokrat pocitaju s tym, ze...
ševča
před 227 týdny
no ano, na pár dílů až sezónu téma stačí, ale právě co když se ta jedna...
inekafe
před 227 týdny
uplne s tebou suhlasim, tiez v tom nevidim material na viac serii...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY