Facebook Twitter E-mail
23. května 2013

Bude mít Game of Thrones 7 sezón?

Otázka, která trápí snad všechny seriálové fanoušky – kolika let se dožije můj seriál. Dvojnásob to platí u fanoušků seriálů, které jsou točené podle knihy – a právě takovým seriálem je Hra o trůny.

Producent seriálu, Frank Doelger, řekl v rozhovoru pro Radio Times, že očekává, že seriál skončí sedmou sezónou.

Aktuálně diskutujeme s vedením stanice o počtu sezón. Třetí řada obsahovala první polovinu třetí knihy, čtvrtá řada bude obsahovat polovinu druhou. G. R. R. Martin už vydal čtvrtou a pátou knihu, na šestou a sedmou se čeká. Pokud se toho všichni ve zdraví dožijeme, měli bychom se dostat na sedm sezón.

Je zajímavé, že producenti mluví o konci seriálu už teď – když to vypadá, že za sebou má sotva půlku. Třeba u takových Lostů ale bylo rozhodnuto už po třetí sezóně, že seriál bude končit šestou řadou.

Z pohledu knih to zní i logicky. Čtvrtá a pátá kniha probíhají ve stejném časovém období, jen s rozdílnými postavami, takže by se daly syntetizovat do jedné sezóny. Přesto o budoucnosti Game of Thrones pořád existuje mnoho otázek. Například proč by HBO zabíjela svůj aktuálně třetí nejsledovanější seriál historie už v sedmé sezóně, když má materiálu mnohem víc…

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
před 234 týdny
Já bych spíš řek, že příští série bude druhá polovina 3 knížky ale už se to...
ševča
před 234 týdny
no byla, ale taky mě nejvíc naštvala a nejvíc jsem u ní bečela, některé...
Repetálek
před 233 týdny
Doufám,že tato blbost co nejdříve skončí !!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY