Facebook Twitter E-mail
9. října 2007

Made in Eureka - Mobilní brýle

Další pokračování série článků a zajímavých vynálezech z baječného městečka Eureka představuje Mobilní brýle.

Když máte Mobilní brýle tak jste rázem král informací – všechny vaše e-maily, telefoní čísla, vaše webové záložky všechno se to skrývá v tomto úžasném zařízení, které vás netáhne ke dnu jako cihla, protože téměř nic neváží. Mobilní brýle vyprázdní vaše kapsy od zastaralých „chytrých telefonů“, PDA a podobných zařízení a přesune všechno co potřebujete přímo do centra dění.

Čočky na brýlých budou zobrazovat všechny vaše zprávy v miniprohlížeči a navíc uchovají průhledné pozadí, takže bude moci zároveň sledovat i okolí. Hovory jsou umožněni díky mikrofonu, který je zabudován do jedné z nožiček. Ovládání je dětinsky jednoduché. Prostě použijete svůj hlas, nebo použijete svůj palec přiložený na jednu z nožiček, pokud potřebujete zůstat zrovna potichu.

A něco extra navíc. Brýle vám můžou být vyrobeny a upraveny podle lékařského předpisu, takže již nebudete potřebovat ani svoje staré brýle. A pokud budete chtít, může vám být do spojnici zabudován malý projektor PowerPointových prezentací.

Technické podrobnosti

Paměť: 2 GB

Rozlišení (pna každé čočce): 640×480 pixelů

Samodestrukční mód: 5 vteřin

Další díly seriálu

Made in Eureka - nanošampón (22. 9. 2007)
Made in Eureka - Magic Tattoo (22. 9. 2007)
Made in Eureka - Zubní bomba (23. 9. 2007)
Made in Eureka - Chameleon Shirt (24. 9. 2007)
Made in Eureka - Kontaktní čočka s kamerou (30. 9. 2007)
Made in Eureka - Mobilní brýle (právě čteš)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY