Facebook Twitter E-mail
29. května 2013

WARP 03 už tento víkend v Praze!

Fanoušci Star Treku už jistě tuto událost zaregistrovali, ostatním určitě nebude vadit mírné připomenutí. Už tento víkend se v Praze pod záštitou FAN BASE koná už třetí ročník akce WARP, na kterou dorazí rovnou dva herci ze Star Treku, Robert Picardo a Robert Duncan McNeill.

Kde: Praha, Kino BIO OKO, Františka Křížka 15
Kdy: 1. června 2013, od 10:00 do 18:00
Vstupenky: Ticketon

Oba herci spolu účinkovali v kultovním seriálu Star Trek: Voyager. Robert Picardo si navíc zahrál i v seriálu Hvězdná brána: Atlantida a účinkoval i ve spoustě vedlejších rolí – např. v Ally McBealové, Odložených případech, Sabrině nebo ve Smallville. Robert Duncan McNeill se oproti tomu později věnoval režírování. Je podepsaný pod seriály Chuck, Zoufalé manželky, Mrtví jako já, O.C., Supernatural a mnoha dalšími.

Pokud se tedy ještě nemůžete rozhodnout, určitě vás potěší videopozdrav od obou slavných herců z nedávno konaného Sticconu v Itálii.


Pojedete do Prahy? SerialZone tam bude taky a přinese vám rozhovor s oběma herci!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aneyka
před 229 týdny
Bohužel nemůžu jet, ale těším se na rozhovory :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY