Facebook Twitter E-mail
30. května 2013

Velké změny u Melissy a Joeyho!

V oblíbeném sitcomu stanice ABC Family se udály velké věci! Stanice totiž objednala čtvrtou řadu, a co víc, tu současnou rozšířila o dalších 20 epizod. Třetí řada tak bude mít epizod celkem 36. Změny tak proběhly těsně před startem třetí sezóny, která začala 29. května.

ABC Family tím konečně získá první originální seriál se 100 epizodami. Není se co divit, jde o nejúspěšnější komedii stanice.

„Sto epizod je velký úspěch pro každý seriál a my jsme nadšení, že můžeme Melisse & Joeymu dopřát možnost dosáhnout tohoto milníku,“ řekla Kate Juergensová, programová ředitelka na ABC Family.

Třetí sezóna se vysílá od 29. května, vždy ve 20:00. Druhá polovina sezóny (nově objednané epizody) se budou vysílat v roce 2014.

Seriál se točí kolem Melissy Burkeové, političky, která si najme Joea, rozvedeného komoditního makléře, jako chůvu pro svou neteř a synovce. Hlavní role hrají Melissa Joan Hart (Sabrina, mladá čarodějnice) a Joseph Lawrence.

Zdroje: AceShowBiz.com, Hollywood Reporter

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
před 233 týdny
Tak to mě velmi potěšilo :-) dost se u toho seriálu nasměji a na Josepha...
allyska
před 233 týdny
ABC family mi dělá radost, nejdřív baby daddy a teď melissa :)
Jenniss
před 227 týdny
Tak tento článek mě velmi potěšil :) Melissa a joey :) prostě skvělá komedie

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY