Facebook Twitter E-mail
6. června 2013

Springfield se stěhuje do Orlanda!

I když, ne tak docela a ne tak úplně! :-) Ve městečku Orlando na Floridě byly totiž nově otevřeny dvě restaurace – Krusty Burger (Šáša Burger) a Moe's Tavern (Bar u Vočka), které zná každý, kdo viděl alespoň jeden díl Simpsonových

Universal Studios postavily v Orlandu miniaturní městečko, které se soustředí kolem ulice Simpsonových. Šáša Burger a Bar u Vočka však nejsou jedinýmu objekty, která byly na tomto „fast food bulváru“ postaveny. Nachází se zde i The Frying Dutchman (Smažící Holanďan), Luigi's Pizza (Luigiho pizza), Lard Lad Donuts, supermarket Kwik-E-Mart a dalších několik budov. Všechny restaurace servírují jídlo a pití ze seriálu, včetně piva Duff.

Vlastně je to poprvé, co byl otevřen takový zábavní park na motivy kresleného seriálu, který na podzim navíc vstupuje do své pětadvacáté série. A na závěr této kratičké bleskovky tu máme ještě video, jak Marge a Homer prvního června slavnostně otevřeli Bar u Vočka:


Navštívili byste rádi nějakou takovou restauraci? Nebo už se rovnou chystáte se do Orlanda? :-)

(zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 232 týdny
a co teprv "hamburger na druhou" ? :D :D
Ajam
před 232 týdny
No to jo, a nezapomeňme na žebrouna, návikového z ohroženého...
Michalenka
před 232 týdny
Hned bych se tam jela podívat!:))

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY