Facebook Twitter E-mail
12. června 2013

Rogue - tohle krimi se ještě neloučí

DirecTV slaví se svým prvním originálním seriálem úspěchy.

Satelitní televize dnes obnovila kriminální drama Rogue pro druhou sérii.

Příběh pojednává o policistce v utajení (Thandie Newton), která hledá vraha svého syna. Produkce druhé série začne již toto léto. Seriál pochází z pera Matthewa Parkhilla. DirecTV objednala opět deset epizod, které se na obrazovkách objeví v roce 2014.

„Jsme nadšeni z toho, že náš originální seriál tak dobře sedl našim předplatitelům, kteří si nadšeně zapínali Rogue týden co týden,“ řekl Chris Long, viceprezident DirecTV. „Těšíme se na to, až na obrazovky přivedeme druhou sérii Rogue a diváci tak budou moct vidět další kapitolu ze života Grace.“

V současné době stanice produkuje svůj druhý originální seriál, drama Full Circle. V dramatu se objeví řada známých talentů, včetně Davida Boreanaze, Kate Walsh nebo Billyho Campbella.


Sledujete tuto prvotinu stanice DirecTV? Máte radost, že seriál bude žít minimálně dalších deset epizod? O čem by druhá řada měla pojednávat?

Zdroj: THR

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
hodně dávno
Vynikající zpráva. O tomhle seriálu sice asi mnoho lidí ani neví, ale já jsem...
stonefire
hodně dávno
Na Rogue se chystám, těším se. BTW pokud to připomíná The Killing, tak bych si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY