6. 12. 2009

10 nejvýraznějších televizních párů

Láska je téma, které se nevyhne žádnému z televizních seriálů. Které milostné páry nejvíc otřásaly a třesou seriály? Čtěte dál...

10 nejvýraznějších televizních párů

Nyní si můžete projít seznam dvojic, které jsou ve světě seriálů nejvýznamnější. Některé jsou ve šťastném vztahu, na některé to pravé milostné vzplanutí ještě čeká. Diskuse k článku je samozřejmě otevřená vašim pocitům a budu jen rád, když se vyjádříte, které páry byste do přehledu zařadili vy.

Turanga Leela a Philip J. Fry===Seriál: Futurama

Jednooká kráska a kluk z 20. století jsou skvělým příkladem věty „protiklady se přitahují“. Již od začátku seriálu to mezi nimi jiskřilo a bylo jen otázkou času, kdy se opravdu dají dohromady. Protože ať se děje co se děje, vždycky jim bude na sobě navzájem záležet. Konec filmu Into the Wild Green Yonder dal jistě všem fanouškům naději, o jejímž pokračování se jistě dozvíme už za pár měsíců ve zbrusu nové sérii Futuramy. Co jim stojí v cestě: Inteligenční rozdíl a Fryova lenost.

Samantha Carter a Jack O'Neill=== Seriál: Hvězdná brána

V seriálu to vlastně nikdy nebylo přímo řečemo, ale každý to tak nějak vytušil. Tito dva prostě patří dohromady, v jakémkoliv vesmíru či čase. Tento dojem je také tak trochu umocňován tím, že se mezi nimi vlastně nikdy nic nestalo, ale pokaždé to bylo jen tak na hraně. Co jim stojí v cestě: Oba jsou vojáci, Sam je Jackova podřízená. Sice se v seriálu párkrát políbili, ale to se buď neovládali (nakaženi mimozemským virem), nepamatují si to oba nebo alespoň jeden z nich (časová smyčka) a nebo byli z paralelního vesmíru, tedy ne „ti naši“.

Rachel Greene a Ross Geller===Seriál: Přátelé

Jedna z nejlegendár­nějších dvojic v televizní historii. Za 10 let historie seriálu se tito dva mnohokrát sešli a zase rozešli, v Las Vegas se v opilosti vzali, měli spolu Emmu a konec 10. série jistě každého fanouška zahřál u srdce a skvěle zakončil dlouholetou pouť Rosse a Rachel. Co jim stojí v cestě: Rossova tvrdohlavost a časté neshody.

Lily Aldrin a Marshall Eriksen===Seriál: Jak jsem poznal vaši matku

Marshmallow a Lilypad jsou nerozlučným manželským párem, který už se tak trochu stal symbolem nepřetrhnutelného pouta. Jediným škobrtnutím jejich jinak perfektního vztahu byl Lilyin odjezd do S.F. na konci 1. série, ale to by nebyli oni, aby se z toho nevyhrabali. Doplňují se, nadevše se milují a rozumí si jako nikdo. Co jim stojí v cestě: Těmto dvěma už asi opravdu nic.

Lisa Cuddy a Gregory House===Seriál: Dr. House

Valná většina fanoušků tohoto seriálu se nemůže dočkat, až to mezi brilantním diagnostikem a ředitelkou nemocnice naplno vypukne. Přitom v prvních čtyřech sériích jsme se setkávali jen s náznaky a flirtem. Až v páté a šesté řadě lékařského dramatu si tvůrci vyhodili z kopýtka a dali tomuto páru trochu prostoru. Dle nynějšího vývoje mezi nimi to vypadá, že vztah bude zatím asi hudba budoucnosti. Co jim stojí v cestě: Gregovo nesnesitelné chování, vztah zaměstnanavatel-zaměstnanec.

Karen Van Der Beek a Hank Moody===Seriál: Californication

Láska je něco, co mezi Karen a Hankem nikdy nevymizí. Ale není zrovna jednoduché chodit s mužem jako je Hank, a tak si Karen v 1. sérii málem vzala Billa. Pohádkové zakončení sezóny však tyto dva dostalo zpátky dohromady. Avšak řada třetí pro ně znamená další útrapy a nám nezbývá než doufat, že to s nimi nakonec dopadne všechno dobře. Rozhodně je už navždycky bude poutat jejich dcera Becca. Co jim stojí v cestě: Hankův neposedný penis.

Susan Mayer a Mike Delfino===Seriál: Zoufalé manželky

Hledali se, až se našli. Poté, co se na samém začátku seriálu Mike nastěhoval na Wisteria Lane, ihned se Susan zalíbil. Jako mnozí další si i oni dva prošli mnohými útrapami, které byly mnohdy velmi dramatické, až ke zplození syna M.J.e. V 6. sérii to ale zatím se Susan a Mikem vypadá dobře. Co jim stojí v cestě: Žárlivá Katherine.

Marge Simpson a Homer Simpson===Seriál: Simpsonovi

Homie a Margie, hlavy nejpopulárnější americké rodinky všech dob, jsou prostě naprostá legenda. Ještě žádná epizoda seriálu neskončila tak, aby se tihle dva zase neusmířili. Všechny hádky, které v 99% případů vyvolává Homer, jsou jako zázrakem hned zažehnány. V animovaném seriálu to holt ani jinak nejde. Co jim stojí v cestě: Jen Homerova lenost, hloupost, nezodpovědnost a neschopnost, ale to se přece vždycky v Simpsonových překoná.

Elliot Reid a John Dorian===Seriál: Scrubs

Když spolu poprvé začali vážně chodit, vydrželo jim to asi týden. Když si ale Elliot našla vážnou známost, JD o ní začal znovu usilovat. Zakázané ovoce chutná přeci nejlépe. Po delší době Elliot přesvědčil, ale dopadlo to ještě hůř. V tomto bodě prošel jejich vztah asi největší krizí, ale Elliot nakonec JDmu odpustila. Během dalších let se Elliot zasnoubila s jiným, ale těsně před svatbou se s ním kvůli JDm rozešla a dala mu další šanci. JD má ovšem mezitím z jedné ze svých známostí dítě. Nakonec se ale udobří a skončí to svatbouu, tentokrát už jejich vlastní. Jejich vztah byl bouřlivý a všechny postavy si z něj ke konci seriálu jen dělali legraci, ale nakonec to skončilo happy endem. Co jim stojí v cestě: Jen jejich ega.

Rita Bennett a Dexter Morgan===Seriál: Dexter

Jeden z nejkompliko­vanějších vztahů současnosti. Hodně velkou překážkou je Ritina nevědomost o tom, co skutečně drží jejího milého pohromadě. Dohromady je stmelují tři děti, ale fakt, že Dexter nikdy není doma, dohnal ve čtvrté sérii Ritu k zoufalému kroku. O Dexterových citech k Ritě lze jen polemizovat. Je pro něj jen zástěrka, aby vypadal jako normální chlap? Co jim stojí v cestě: Dexterova vytíženost a neupřímnost.

Za pomoc s Bránou a Scrubs děkuji uživatelům Wal a xxmartinxx.

Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
Maroon

Maroon

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře49zobraz všech 49 příspěvků
SimonQa14

SimonQa14

No Susan a Mikovi už Katherine v cestě stát nebude, když »SPOILER«
před 11 roky
Yellow

Yellow

Buffy&Angel, Echo&Ballard, Chuck&Sarah, Stefan&Elena
před 10 roky
Showan

Showan

pridala by som: Booth a Brennan, Ziva Davidová a Tony Dinozzo, Elena Gibert a Damon Salvatore
před 8 roky
Další články k tématu