Facebook Twitter E-mail
20. června 2013

Nového Doctora oznámí až na podzim

Poslední týdny to kolem slavného britského seriálu Doctor Who (Pán času) poměrně vře. Matt Smith nejprve fanoušky ujistil, že se v nové sérii vrátí, ovšem o pár týdnů později již bylo vše jinak a diváci jsou nyní v nejistotě. Bohužel, na další odpovědi si budou muset ještě chvíli počkat.

I když se ozývaly nadějné hlasy, že by se jméno nového představitele Doctora mohlo zveřejnit již v červenci, stanice BBC dnes oznámila, že se tak nestane. Nový představitel bude znám nejdříve v srpnu nebo v září.

Natáčení tradičního vánočního speciálu, které předchází natáčení nové série, nezačne dříve než koncem léta, pravděpodobněji se odloží až na září. Zdroje uvádí, že oznámení dvanáctého Doctora téměř na sto procent proběhne až těsně před začátkem natáčení.

Již jsme vám psali, že potenciálních nástupců je celá řada. Víme však, že minimálně jeden z nich to určitě nebude. Herec Idris Elba, který v současnosti září v kriminálce Luther, tyto zvěsti oficiálně vyvrátil včera večer:

„Vypadal bych s motýlkem směšně,“ žertoval během premiérového promítání první epizody třetí série Luthera.


Tak… kdo se nemůže dočkat? Doufáte, že zpráva o novém Doctorovi přece jen unikne na internet dříve než na podzim? Nebo jste smíření s tím, že budete muset čekat ještě pár měsíců?

(Zdroj: Radiotimes)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kaelee
před 225 týdny
Ach, ano...David je kapitola sama o sobě...myslim že 2. až 4. sérii...
PrcekTK
před 225 týdny
Dokonce jsem na telegraphu.com četla spekulace, že by bylo možné, aby se...
griff
před 219 týdny
Jupí 12týho Doktora oznámí už v neděli!!!:)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY