Facebook Twitter E-mail
26. června 2013

Psych dostane dva nové díly, o jednom rozhodnou diváci!

Oblíbený americký seriál Psych (Agentura Jasno)jasnovidci Shawnovi a jeho parťákovi Magické hlavě Gusovi se příští rok s věrnými fanoušky rozloučí pravděpodobně poslední osmou řadou.

Původně měla osmá série sestávat z osmi epizod, ale kabelovka USA se rozhodla doobjednat dva další díly. Celkem tedy bude řada mít deset epizod. To ale není to nejzajímavější. K prvnímu z doobjednaných dílů bylo napsáno pět scénářů, z nichž sama televize vybere jeden platný. Ke druhé epizodě pak námět vyberou ze tří návrhů sami televizní diváci:

1) Telethon

V klasické whodunit (kdo je vrahem?) epizodě Shawn s Gusem řeší vraždu, kterou podle Shawna spáchal oblíbený moderátor výročního charitativního přímého televizního přenosu. Háček je v tom, že vražda se odehrála přesně v době, kdy byl podezřelý před kamerou. Dokáže Shawn ukrást celou show pro sebe a přinutit moderátora v přímém přenosu k doznání? Nebo snad zklame před svým doposud největším publikem?

2) Dream Therapy

V této epizodě se Gus odhodlá pro tzv. snovou terapii, aby odhalil původce svých ošklivých nočních můr. Jenomže jakmile to udělá, nic už nebude takové, jak to vypadá. Velice rychle si Gus totiž uvědomí, že ve snu vás nikdo neuslyší křičet.

3) Food Truck

Když je známý a oblíbený vlastník jídelního vozu zavražděn, Shawn s Gusem, milovníci skvělých chutí, se rozhodnou vypátrat vraha jediným způsobem, který znají – začnou v přestrojení jezdit s jídelním vozem. Brzy zjistí, že je tento byznys plný podrazáků a tajemství. Tajemství, pro která se vyplatí zabíjet.

Vítězný námět bude ohlášen na tradičním Psych panelu na letošním Comic Conu v San Diegu. A teď to nejlepší, hlasovat mohou i fanoušci z České republiky. Stačí kliknout na tento odkaz.


Jste rádi za dva dodatečné díly pro Psych? Pro který ze tří námětů jste hlasovali?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Jackolo
Autor se dlouhodobě věnuje všemu, co je na televizních obrazovkách barevné a hýbe se to.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 225 týdny
no jo, snad prvykrat v zivote som skor nieco napisal namiesto toho,...
dagsoftware
před 225 týdny
Ja by som bol zvedavý na Foodtruck, alebo Telethon. Dream therapy mi príde ako...
ševča
před 214 týdny
prý už šestou psali s tím, že mysleli, že další nedostanou. a nakonec je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY