Facebook Twitter E-mail
29. června 2013

Glee: Čtyři původní postavy jdou z kola ven!

Fanoušci Glee se v nadcházející páté sérii nesetkají minimálně se čtyřmi původními hlavními postavami. V páté sérii se neobjeví Heather Morris (Brittany), Mark Salling (Puck), Amber Riley (Mercedes) a Harry Shum, Jr. (Mike).

Kromě výše zmíněné čtyřky zatím není znám ani osud Quinn, kterou v seriálu hraje Dianna Agron. Zatím není na seznamu potvrzených hvězd pro pátou řadu. Nicméně se spekuluje o tom, že by se v pětce mohla v roli Quinn objevit jako hostující hvězda.

Absence Brittany, Pucka, Mercedes a Mikea také není úplně stoprocentní. I když se prozatím ani s jedním z nich nepočítá, existuje možnost, že by se mohli ojediněle ukázat. Brittany by mohla přijet na návštěvu ze školy, tedy samozřejmě poté, co herečka Heather Morris porodí své dítě. Stejně tak Mercedes nebo Mike by se mohli vrátit domů, třeba na svátky.

Největším překvapením je zcela jistě neúčast Marka Sallinga. Když byl Puck naposled na scéně, fanoušci viděli, že se nastěhoval na kolej ke svému nejlepšímu kamarádovi Finnovi (Cory Monteith). Finn se v páté sérii vrátí, takže zmizení Pucka bude muset seriál nějakým způsobem vysvětlit.

Nově se objevila také informace o tom, že herečka Jayma Mays (Emma) získala jednu z hlavních rolí v novince The Millers. Co to znamená pro Emmu s Willem, kteří SPOILER si na konci čtvrté série řekli ano, zatím není jasné. Herečka se stále může sem tam objevit, ani ve čtverce nebyla před kamerou pravidelně.

S tak velkým počtem odcházejících herců se nabízí otázka, kdo je nahradí. Možná, že hvězdičky ze čtvrté série – Melissa Benoist (Marley) nebo Blake Jenner (Ryder) by mohli být povýšeni mezi hlavní postavy. Kromě toho je také velká šance, že se na podzim v McKinley objeví zcela nové tváře.

Aktualizováno:

Jen pár minut po vydání zprávy se objevily novinky, že pět herců z Glee bylo povýšeno mezi hlavní postavy. Pravidelně se tak v páté sérii budeme setkávat nejen s Marley a Ryderem, o kterých jsme již spekulovali výše, ale také s Kitty (Becca Tobin), Jakem (Jacob Artist) a Unique (Alex Newell).

Pátá série Glee se na obrazovky vrací 19. září.


Bude vám některá ze zmíněných postav chybět? Nebo jste se s nimi rozloučili už na konci třetí série? Chtěli byste znovu vidět Quinn? A má seriál vůbec přidávat další nováčky?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alexiss21
před 224 týdny
Ja osobne si myslím, že kým to budú amíci kukať, tak to pôjde. A aj napriek...
verbst
před 224 týdny
Ještě, že jsem to přestal sledovat. Ohavnost jménem Unique a povýšení do...
blunta
před 224 týdny
mně osobně Puck ani Brittany chybět nebudou, 4. řada se mi líbila a jsem ráda,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY