Facebook Twitter E-mail
1. července 2013

Tlouštíci budou hubnout i v další sezóně

Nadpis neodkazuje k současné nejoblíbenější hubnoucí reality show The Biggest Loser, i když to tak na první pohled může vypadat. Místo NBC se dnešní bleskovka zaměřuje na konkurenční stanici ABC.

Ta již tři roky v létě uvádí nenápadnou reality show Extreme Weight Loss (Vítejte v novém těle), která má v podstatě stejný cíl, jako výše zmíněný Loser – shodit přebytečná kila svých účastníků. Je jasné, že národ, který je nechvalně známý množstvím snězeného fast food jídla, na podobné typy realitek poletí. Úspěch se dostavil i u Extreme Weight Loss.

Stanice ABC dnes oznámila, že tuto show obnovuje pro čtvrtou sérii, která se na obrazovkách objeví v létě 2014. Čtvrtý ročník bude obsahovat třináct dvouhodinových epizod, které se ponesou ve stejném duchu, jako předchozí tři řady.

Extreme Weight Loss je nesoutěžní dokumentární reality show, která v každé epizodě ukazuje rok života vybraného obézního člověka nebo dvojice. Tyto šťastlivce, kteří byli vybráni, aby od základu změnili svůj život, trénuje Chris Powell. Jejich cesta k pěkné postavě a novému životnímu stylu je rozdělena do čtyř tříměsíčních etap, během kterých ve většině případů dokážou tito lidé shodit více než padesát procent své původní váhy.

Přece jen čtvrtá řada ovšem připravuje jednu novinku. Prvních devadesát dní, které dosud účastníci trávili doma pod dohledem Powella, nyní budou lidé cvičit přímo ve wellness centru na univerzitě v Coloradu.

Tato instituce provádí jeden z nejpokročilejších celonárodních výzkumů, týkajících se zdravého životního stylu, úbytků hmotnosti, fitness a stravovacích návyků.

Jen pro zajímavost: Extreme Weight Loss je současný název realitky, v uplynulých dvou letech se v televizi vysílala jako Extreme Makeover: Weight Loss Edition (z odnože Extreme Makeover: Home Edition (Vítejte doma)).


Krátíte si léto u Extreme Weight Loss? Máte porovnání s Biggest Loserem? Kterou show upřednostňujete?

(Zdroj: TV by the Numbers)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 224 týdny
Bob je hezčí :D Tedy pokud zrovna nemá období plnovousů a ulízlých vlasů :D
Lucius
před 224 týdny
Musím reagovat :D Ty fousy jsou fakt tragédie a taky to zabíjí supr...
ragelly
před 224 týdny
:D Ty podkolenky jsou šílený :D Myslím, že v poslední sezóně tu image...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY