Facebook Twitter E-mail
2. července 2013

Falling Skies: Sci-fi se vrátí se čtvrtou sérií!

Stanice TNT dnes oznámila, že objednává čtvrtou sérii sci-fi Falling Skies, seriálu z produkce Stevena Spielberga. Úspěšnou třetí sérii v současnosti stanice vysílá každou neděli večer. V průměru za premiéru a opakování v průběhu týdne třetí řada láká k obrazovkám 5,8 milionů diváků a zabírá první místo v ratingu 18–49 let a 25–54 let u letních seriálů v kategorii základních kabelových programů.

Desetidílná čtvrtá sezóna se na obrazovkách objeví v létě 2014.

Falling Skies vypráví napínavý příběh o přežití během mimozemské invaze. Noah Wyle září v roli Toma Masona, vysokoškolského profesora, který se stane vůdcem odporu proti nezvaným hostům.

Seriál měl premiéru v létě 2011 a v témže roce se stal kabelovou jedničkou. Loni se druhá série vrátila v plné síle, když si každou novou epizodu nenechalo ujít v průměru 5,6 milionů diváků během týdenního opakování.

Kromě Spielberga je seriál produkován společností DreamWorks Television, konkrétně jejími řediteli Justinem Falveym a Darrylem Frankem.

Před začátkem nové série jsme pro vás připravili fotočlánek se zajímavými technologiemi, které se v seriálu objevily. Pokud tedy Falling Skies zatím neznáte a sci-fi žánr vás láká, určitě mrkněte, třeba najdete nový letní seriál, který stojí za to sledovat.


Jste rádi, že se jedno ryze žánrové sci-fi vrátí i za rok? Myslíte si, že dějová linie postupně upadá, nebo si seriál drží stále slušnou úroveň? Bude mít Falling Skies i za rok co nabídnout?

(Zdroj: TV by the Numbers)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vitas
před 228 týdny
Fallins skies sleduji od začátku a patří k těm hodně oblíbeným. Třetí...
kneznaL
před 228 týdny
Bezva. Sice jsem seriál hodně dlouho odkládala, nechtělo se mi do něj, ale...
Idrial
před 227 týdny
Mě přijde současná třetí série rovněž nejslabší, ale i tak stále čekám...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY