Facebook Twitter E-mail
9. července 2013

Soutěž pro překladatele - výsledky a nový start (léto)

Vážení fanoušci, právě jsme uzavřeli první ročník soutěže pro ty, kteří vám svou nezměrnou pílí a tvrdou prací přinášejí každý den možnost se těšit z vašich milovaných seriálů. Ano, mluvím samozřejmě o překladatelích. Jsme přesvědčeni o tom, že si práce těchto lidí velmi vážíte a jsme rádi, že svou podporuje vyjadřujete díky u každého překladu – je to jedna z možností, jak svému oblíbenci můžete pomoci vyhrát. Proto na díky nezapomínejte! Na konci března jsme vyhlásili tak již čtvrté kolo a v této bleskovce se dozvíte, kdo se může těšit na hezkou cenu.

Výhercům patří velká gratulace a jménem všech fanoušků také dík za práci, kterou dělají. Garantem a sponzorem cen pro jarní kolo byl opět náš milovaný Comicspoint, jenž přinesl opět zajímavý výběr cen. Pravidla pro účast v soutěži naleznete na stránce k tomu určené. Nové ceny pro nynější kolo tam již jsou.

Nové letní kolo bylo zahájeno zahájeno 1.7.2013 a ukončeno bude 30. září.

Nejstahovanější překladatel – channina

Channina je na překladatelské scéně známá a je fakt, že za práci vzít umí. Už si nejsem jist, jak jinak ji popsat, protože se nám tu objevuje s železnou pravidelností. V redakci by nás skutečně zajímalo, zda existuje šance, že ji někdo z trůnu sesadí. Ono je to totiž tak, že naše milá Channina zvítězila ve všech kategoriích. V rámci pravidel se však pořadí těch dalších posouvá tak, aby byli odměněni i další lidé. Kdo si troufá s touto dominancí něco udělat? :)

Překladatel s nejvíce díky – Alexka

Máme tu další kategorii. Za překlady nezapomínáte autorům děkovat a to je opravdu dobře. Jak jinak svou oblíbenou překladatelku za její práci ocenit? Alexka je tak další pilnou uživatelkou, která za svou práci může čekat malou odměnu.

Překladatel s nejvíce překlady – seekinangel

Seekinangel se statečně držela na dostřel Channiny a díky tomu se dokázala a udržet na vítězné pozici. Jestlipak se jí něco podobného podaří i v novém kole? Minule se na ní usmálo štěstí s náhodně losovanou cenou, nyní si již výhru vydřela. Bude to tak i příště?

Náhodně vylosovaný účastník – litllewitch

Každý výherce si odnáší parádní cenu – najdete mezi nimi třeba peněženku s motivem Supermana, komiksy Star Wars a Americký upír nebo třeba placky Gremlins. Ten, kdo nevyhrál, má novou šanci v novém kole. Neváhejte, šanci má opravdu každý. Může se vás usmát i štěstí, nikdy nevíte :)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 230 týdny
Blahopřeju vítězům a děkuji všem, kdo překládají! Jste skvělý! ;)
lukascoolarik
před 230 týdny
Gratulace všem vítězům a díky za úžasné překlady. :)
Airasza
před 230 týdny
Gratuluji vítězům a zároveň bych chtěla poděkovat za skvělé překlady :).

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY