Facebook Twitter E-mail
11. července 2013

Conec se blíží - setkání fanoušků (nejen) seriálů v Brně!

Pokud sledujete SerialZone delší dobu, tak dobře víte, že velmi rádi podporujeme jakékoliv aktivity fanoušků a nezávislé scény. Mezi podobné akce lze nově zařadit i Conec, který si v rychlosti na následujících řádcích představíme. Ještě než rozebereme detaily, tak vám prozradím, že na conu potkáte i jednoho z nás, který bude mít na starosti vlastní přednášku. Jestlipak uhodnete téma? :-)

Pokud tedy nemáte v srpnu co dělat, vyrazte se na tuto akci podívat! Konkrétně se jedná o setkání fanoušků sci-fi, fantasy, hororu, seriálů, RPG, deskových her, asijských fenoménů, atd. Na své by si tam měl přijít prakticky každý. Akce proběhne 15.8. – 18.8. 2013 na ZŠ Kotlářská v Brně.

Na conu bude současně probíhat celkem pět linií – Fantasy, Sci-fi, Orient, Seriálová linie a Manifest Fantastiky. Můžete se těšit na tunu přednášek, besed, workshopů, deskovek, promítání, soutěží, apod. Organizátoři lákají také například na nonstop program, čajovnu s vodními dýmkami přímo na conu, nebo na pivo z nedalekého domácího pivovaru Magistr.

Více informací naleznete na webu akce na adrese con-ec.cz.

Abych nezapomněl, začátkem srpna pro vás ve spolupráci s pořadateli chystáme soutěž o volné vstupenky a pár dalších drobností, nepřestávejte nás proto sledovat! Tři šťastní z vás se na akci dostanou zdarma! :)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 228 týdny
Téma SerialZone? :D
megawir
před 227 týdny
Jo, to je otázka, on už ale něco vymyslí :) Kdo chce potkat Fruika, měl by se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY