Facebook Twitter E-mail
11. července 2013

Charlieho dcera se objeví v nové řadě Two and a Half Men

Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) se na podzim rozroste o dámu. Dlouholetá komedie stanice CBS do jedenácté sezóny přidává novou postavu.

Připravte se na setkání s Charlieho nemanželskou, dlouho ztracenou dcerou Jenny. Jenny se svým nebožtíkem otcem sdílí spoustu společných znaků; jedním z nich je také láska k ženám. Ano, tato nová žena na scéně bude jednadvacetiletá, sexy, nádherná a k tomu lesbička.

Prozatím se s Jenny počítá jako s vedlejší postavou, tzv. se občas objeví na scéně. Nicméně tvůrci si nechávají dveře otevřené a rovnou sdělují, že by se z ní brzy mohla stát hlavní postava. Samozřejmě bude hodně záležet na tom, jak si bude vybraná herečka rozumět se zbytkem představitelů hlavních rolí.

Postava Jenny prozatím nebyla obsazena. Nicméně tento stav nebude trvat dlouho, jelikož se má Charlieho dcera objevit na scéně už v první epizodě nové série, když se přestěhuje z New Yorku do Los Angeles. Je také dost možné, že se fanoušci seznámí i s její matkou, jednou z Charlieho starých známostí.

Hvězdy seriálu, herci Jon Cryer a Ashton Kutcher se oba vrátí v nové řadě jako hlavní postavy. Poloviční chlap Angus T. Jones se v jedenáctce objeví také, ale pouze jako vedlejší postava.

Seriál se na obrazovky vrátí s novou sérií 26. září.


Jste zvědaví na Charlieho dceru? Která herečka by si ji měla zahrát? Jaké myslíte, že s ní budou mít tvůrci plány?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 227 týdny
No, to jsem zvědavá, kdo to bude..a mám trochu pocit, že to bude poslední...
Eugen H.
před 227 týdny
Tak pokaziť serial ako v Two and Half Men sa doposiaľ výmenou HLAVNEJ...
Christina
před 227 týdny
Mě přijde že je seriál čím dál lepší. 10 série byla super, už se těším na 11...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY