Facebook Twitter E-mail
12. července 2013

Castle přivítá Cuddyovou z House

Ve čtvrtek se s castingy a se změnami v hereckém obsazení amerických populárních seriálů doslova roztrhl pytel. Kromě NCIS (Námořní vyšetřovací služba), Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) a Arrow, o kterých jste se u nás včera dočetli, přišla řada také na seriál Castle (Castle na zabití).

Oblíbená herečka Lisa Edelstein se přidala k hereckému obsazení nadcházející šesté série Castla. Její role je víceepizodní.

Edelstein ztvární Rachel McCord, drsnou a velmi nadanou federální vyšetřovatelku. Rachel bude hrát velmi významnou úlohu v rozhodnutí, které Kate Beckett (Stana Katic) učiní ohledně své budoucnosti. Rachel se poprvé objeví již v premiérové epizodě nové řady.

Na konci páté sezóny se Kate rozhodovala, jestli se má přestěhovat do Washingtonu za prací, nebo zda má kývnout na Rickovu (Nathan Fillion) nabídku k sňatku.

Lisa Edelstein se do seriálového světa zapsala rolí Cuddy v úspěšném seriálu House, MD (Doktor House). Po odchodu ze seriálu ji fanoušci mohli vidět jako hostující hvězdu v The Good Wife (Dobrá manželka), Elementary (Jak prosté), Scandal a House of Lies (Profesionální lháři).

Castle se s šestou řadou vrací na podzim. Přesné datum stanice ABC ovšem zatím nezveřejnila.


Jste rádi, že se Lisa objeví v dalším oblíbeném seriálu? Těšíte se na její novou postavu? Jak myslíte, že ovlivní rozhodnutí Kate?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 227 týdny
přeju jí hodně dobrých rolí, ale pro mě stejně bude navždycky Cuddy
griff
před 227 týdny
Mně vždycky jako první naskočí její role v Ally Mcbeal:)
Thomkl
před 227 týdny
tak jsem si přečetla článek, ale jelikož nesleduji Castla na netu, tak jsem se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY