Facebook Twitter E-mail
12. července 2013

Druhá řada The Following vs. Claire Matthews

Po finále první série letošní novinky The Following nikdo (včetně samotných herců) netušil, kdo se ve druhé řadě vrátí. Tyto střípky informací se však nyní pomalu začínají odkrývat.

Jako první přichází na řadu Claire Matthews. Přežila, nebo nepřežila?

Herečka Natalie Zea podepsala novou smlouvu a ve druhé sérii se objeví. Ovšem jak jinak, i nyní tu máme háček. Zea sice má nyní smlouvu na jedenáct epizod, nicméně vůbec není jisté, že se ve všech objeví. Vlastně je dost velká šance, že její návrat bude velmi krátký.

Během rozhovoru s TV Guide Magazine herečka neprozradila, jak dlouho se v následující sezóně zdrží, nicméně nenápadně naznačila, že všechny ty hrozné a nebezpečné zážitky spolu s cliffhangerem z konce seriálu mohou vést jak k poslednímu sbohem, tak i k nové dějové linii.

Stanice FOX spolu se zprávou o hereččině podepsání smlouvy zároveň sdělila, že Zea byla jen kousek od toho, aby se do seriálu nevrátila vůbec. To by znamenalo, že by se Claire stala jednou z pravděpodobně mnoha obětí závěrečného vražedného ražení.

„Mně i Kevinovi Williamsonovi vždy záleží na tom, zda je ještě nějaký příběh, ve kterém daná postava může figurovat. Oba jsme se shodli na tom, že je tu velká šance, že Claire už ten svůj dovyprávěla,“ řekla herečka magazínu TV Guide.

Tvůrci potvrdili, že Claire měla původně na konci první série zemřít. Finálová epizoda se točila dvakrát, pokaždé s jiným příběhem. Nicméně výkonní bossové u FOXu měli s touto postavou jiné plány a tlačili Williamsona k tomu, aby Claire zůstala naživu.


Jak jste si Claire oblíbili? Jste rádi, že se ve dvojce vrátí? Na jak dlouho byste ji tam rádi viděli?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 227 týdny
Já jsem ráda, že se vrátí, myslím, že by tam ještě nějakou chvíli měla určitě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY