Facebook Twitter E-mail
12. července 2013

Castingy: Návrat do OUAT a staronová postava v H50

Herec Giancarlo Esposito, který v seriálu Revolution ztvárňuje Toma Nevilla, stihne na podzim opět navštívit i Once Upon a Time!

Objeví se totiž v počátečních epizodách třetí série. Zatím však nevíme, které své alter-ego si v OUAT tentokrát zahraje. Bude to novinář Sidney Glass ze Storybrooku nebo Kouzelné zrcadlo Zlé královny či dokonce přímo džin Agrabah?

Esposito hostoval v OUAT v první sérii. Když jsme jej viděli naposled, Sidney byl Reginou uvězněn poté, co nevyšlo falešné obvinění Sněhurky z vraždy Kathryn. Herce tedy aktuálně vídáme v Revolution, dříve jsme se s ním setkali v Community nebo Breaking Bad a dalších seriálech.

Třetí série Once Upon a Time začne… někdy na podzim! :-)


Blížící se čtvrtá série Hawaii Five-0 nám představí jednu staronovou postavu. Proč staronovou? Protože postava kapitána SWAT týmu, Loua Grovera, se totiž objevila už v epizodě původního Hawaii Five-O! A třešničkou na dortu je to, že jej ztvární Chi McBride!

Poprvé se ukáže už v první epizodě čtvrté řady, která má premiéru 27. září. „Je vždycky zábavné hrabat se v mytologii Five-0 a vzkřísit nějakou postavu – a v tomto případě bude Chi McBride hrát SWAT kapitána jménem Lou Grover,“ řekl výkonný producent Peter Lenkov. „Nedávno byl převelen z Chicaga na Havaj a moc se mu nelíbí, jak někdy jednotka Five-0 postupuje. Říká jí ‚McGarrett a jeho veselá banda těch-co-si-můžou-dělat-cokoliv-chtějí‘. Five-0 bude mít také problémy s Groverem, zejména s jeho stylem vymáhání práva. A to vytvoří zajímavý konflikt, takže se v této sezóně připravte na nějaké napětí mezi nimi.“

McBride, který nedávno hrál v seriálu Golden Boy od také stanice CBS, se zatím objeví pouze v první epizodě nové sezóny, avšak je více než pravděpodobné, že se s ním budeme setkávat pravidelněji…


Co říkáte na návrat Sidneyho? A na to, že Chi McBride bude hrát osinu v zadku?! :-)

(zdroje: tvline.com, insidetv.ew.com)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 223 týdny
Těším se na další díly jak revolution tak OUAT, takže tady kolegu budu určitě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY