Facebook Twitter E-mail
12. července 2013

Revenge: Justin Hartley získal důležitou roli!

Justin Harley se na podzim objeví v premiérovém díle 3. řady seriálu Revenge (Pomsta) nazvaném Strach a nemíní po jedné epizodě odejít.

Jak už víme z finále 2. řady, Victorii zaklepala její minulost na dveře v podobě jejího syna Patricka. A nyní bylo prozrazeno, že okouzlujícího potomka s temnou stránku ztvární Hartley, kterého můžete znát jako Olivera Queena ze Smallvile a také z neúspěšné novinky Emily Owens, M.D..

V druhé řadě jsme se dozvěděli, že šestnáctiletá Victorie odložila svého šestiměsíčního syna u jeptišek, aby tak mohla odjet studovat do Paříže. Když jí později začal hledat, vyřešila to, jak jinak, tím, že mu dala 5 milionů, aby zmizel. Jelikož sezóna odstartuje s pěti měsíčním odstupem od předchozích událostí, mohli bychom je vidět třeba i usmířené.

Stanice ABC již oznámila, že se Ashley Madekwe (Ashley) a Connor Paolo (Declan) ve 3. řadě již jako hlavní hvězdy nevrátí. S Ashley se ale uvidíme alespoň v prvním díle. Navíc odstoupil tvůrce Mike Kelley, takže je možné, že bude show jiná a třeba chytí druhý dech!

Jste rádi, že si Patricka zahraje právě Hartley? Nebo jste doufali v jiného herce?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 231 týdny
Justina jsem si ve Smallville hodně oblíbil, takže se na něho moc těším. Navíc...
Anetka888
před 231 týdny
Jupííí. :D Takže ano, jsem ráda. :)
Butcher
před 230 týdny
Proč to nemůže někdy hrát ošklivej herec ?...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY