Facebook Twitter E-mail
13. července 2013

Betty White má o práci míň, NBC sází na novou realitku

Stanice NBC v posledních dnech mírně poupravila svou programovou skladbu. Herečka Betty White už bude zářit jen v Hot in Cleveland (Nouzové přistání).

NBC totiž zrušila její reality show Betty White's Off Their Rockers. Očividně dvě série plné toho, jak si důchodci dělají srandu z mladých lidí, bohatě stačí. V této show typu skrytá kamera šlo o to, že starší lidé a hvězdní hosté vymýšleli vtípky na své mladší spoluobčany.

Seriál se s druhou sérií rozloučil 9. června, ovšem žádné oslavy se nekonaly. Poslední díl si získal méně než 4 miliony diváků a rating 1.0.

Aby však NBC neměla v programu prázdno, zrušení Rockers vyvažuje objednáním nové reality show. Wall of Fame je jednohodinový soutěžní pořad, kde rodina může získat peněžitou odměnu. Musí odpovídat na otázky z populární kultury a k tomu hádat, jestli celebrity – členové Wall of Fame, odpověděly na tu samou otázku správně.

„Tato show nabídne divákům jedinečnou show v neokoukaném formátu, která odmění rodiny za to, že znají svou pop kulturu,“ řekl Paul Telegdy, prezident alternativního a večerního programu. „Naše celebrity přidají celé soutěži extra prvek překvapení, jelikož i jejich znalosti budou testovány.“

Prozatím je objednáno osm epizod. Celá soutěž pochází od společnosti Endemol USA, která stojí za realitkami jako Big Brother, Wipeout (Drtivá porážka) a dalšími.


Koukali jste na Betty? Nebo se držíte jen jejího Hot in Cleveland? A co nová realitka, zaujala vás? Jaké celebrity by podle vás měly soutěžit? Budete koukat?

(Zdroje: TV Guide a TV Guide 2)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 227 týdny
Jen lehká úprava, Endemol je myslím pořád nizozemská společnost (v právním úhlu...
ragelly
před 227 týdny
V originálním článku je Endemol USA, takže asi americká odnož :)
ševča
před 199 týdny
já na reality show nehledím vůbec, takže... ani betty mě nenalákala. on celý...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY