Facebook Twitter E-mail
14. července 2013

Zemřel Cory Monteith, Finn z Glee!

Aktualizováno:

Výsledky pitvy:

„Cory Monteith měl v těle několik různých drog, včetně heroinu a alkoholu. V současnosti nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o něco jiného, než o tragickou nehodu.“

Tak tohle je šok. Hvězda z úspěšného hudebního seriálu Glee, herec Cory Monteith, byl nalezen mrtev v kanadském hotelu Fairmont Pacific Rim ve Vancouveru. Bylo mu jednatřicet let. Článek je průběžně aktualizován.

Herce našli v sobotu v poledne v jednadvacátém patře, jak sdělila na tiskové konferenci městská policie. Do hotelu se přihlásil 6. července a v sobotu měl odjíždět. Když v poledne promeškal odhlašovací dobu, personál ho šel hledat a našel ho zesnulého v pokoji.

Policie uvedla, že herec předchozí noc trávil s dalšími lidmi, nicméně hotelové videonahrávky dokazují, že se do pokoje vrátil sám v sobotu nad ránem. Policie věří, že byl sám v době, kdy zemřel. Prozatím nebyla uvedena oficiální příčina smrti.

V březnu se Monteith dobrovolně přihlásil na odvykačku kvůli své drogové závislosti. Nebyla to jeho první zkušenost, procesem si prošel již v devatenácti letech.

Prozatím se neví, proč se tento rodák z Vancouveru vůbec v hotelu ubytoval. Policie oznámila, že se jeho rodina je již se zprávou obeznámena. Zároveň sdělila, že herec byl mrtvý již několik hodin, než ho personál hotelu objevil.

Cory Monteith byl známý svou rolí Finna Hudsona v Glee, kde hrál od samého počátku v roce 2009. Kromě toho se objeví také v nadcházejícím nezávislém filmu All the Wrong Reasons.

Aktualizováno:

Reakce seriálových osobností na Coryho smrt

Kristin Chenoweth: (April v Glee, GCB, Pushing Daisies) RIP CoryMonteith. You will be loved. Always. (Budeš milován. Navždy).

Dot Marie Jones: (Shannon Beiste v Glee) I have no words! My heart is broken. Cory was not only a hell of a friend, he was one amazing man that I will hold close to my heart forever. I am blessed to have worked with him and love him so much! My heart is with his family and our whole Glee family! I love you all! (Nemám slov! Mám zlomené srdce. Cory nebyl jen skvělý přítel, ale také báječný muž, kterého budu navždy chovat blízko mého srdce. Jsem šťastná, že jsem s ním mohla pracovat, moc ho miluju! Moje myšlenky jsou s jeho rodinou a s celou naší Glee rodinou. Všechny vás mám ráda!)

Lauren Potter: (Becky v Glee) I am totally heartbroken right now. I love Cory so much this hurts my heart… I hope my #glee family is ok right now. I love them all. (Mám zlomené srdce. Moc Coryho miluju, zraňuje mě to. Doufám, že moje Glee rodina je v pořádku. Mám je ráda.)

Nolan Funk: (Hunter Clarington v Glee) Oh my God. Cory. Man. I can’t. Praying for you man. You were a good soul… Thanks for always being kind Cory. You came a long way from hanging on the beaches in Vancouver with the gang pre Glee. Sending you love bud. (Můj bože. Cory. Bože. Nemůžu. Modlím se za tebe, chlape. Byl jsi dobrý člověk. Díky, že jsi vždy byl laskavý, Cory. Ušel jsi dlouhou cestu od doby, kdy ses válel na pláži ve Vancouveru se svou partou. Mám tě rád, kámo.)

Josh Sussman: (Jacob Ben Israel v Glee) I am so saddened to hear about Cory. He was such a great guy/Super-kind &warm. A tragic loss. My heart goes out to all his friends & family. (Jsem moc smutný z této zprávy. Byl to skvělý chlap, hodný a vřelý. Je to tragická ztráta. Myslím na všechny jeho přátele a rodinu.)

Curt Mega: (Nick v Glee) Heartbroken to hear of Cory’s passing. He was kind, hardworking, immensely talented & always fun to work with. Prayers for his loved ones. (Zpráva o Coryho odchodu mi láme srdce. Byl to hodný, těžce pracující a velmi talentovaný člověk, vždy se s ním skvěle pracovalo. Modlím se za jeho milované.)

Zooey Deschanel: (New Girl) This is such sad news about Cory Monteith. What an absolutely tragic loss of a very talented young man. (Toto jsou tak smutné zprávy o Corym Monteithovi. Je to tragická ztráta velmi talentovaného mladého muže.)

Nina Dobrev: (The Vampire Diaries) I'm gutted. Shocked and saddened to hear the news, my heart goes out to Cory's family and friends. Let's respect their space as they grieve. (Jsem v šoku. Moc mě mrzí, že musím číst tyto zprávy. Moje srdce je s Coryho rodinou a přáteli. Respektujme prosím jejich soukromí a zármutek.)

David Boreanaz: (Angel, Bones) R.I.P. Cory Monteith. #Glee.

Kat Dennings: (2 Broke Girls) I can't fully process this news. Tragic, tragic loss of a young, promising, talented man. Cory Monteith, rest in peace. (Ještě stále nemůžu naplno vstřebat tuto zprávu. Tragická, tragická ztráta mladého, nadějného a talentovaného muže. Cory Monteithu, odpočívej v pokoji.)

Julie Plec: (The Vampire Diaries) Oh my god. Oh, no. There are no words. I'm so sorry. Heartbreaking. #RipCoryMonteith (Můj bože. Ale ne. Nenalézám vhodná slova. Je mi to tak líto. Rve to srdce.)

Katie Cassidy: (Arrow) So sad to lose a dear friend & talented man… Cory Monteith you'll always be remembered. (Jsem moc smutná ze ztráty drahého přítele a talentovaného muže. Cory Monteithu, navždy budeš pamatován.)

Greg Grunberg: (Heroes) R.I.P. Cory Monteith. What a terrible, terrible tragedy. So young. So talented. So sad. (Jaká ohromná tragédia. Tak mladý. Tak talentovaný. Je to smutné.)

Demi Lovato: (The X Factor) #RIPCoryMonteith… So unbelievably tragic. Please #prayforLea.. (Neskuteně tragické. Prosím, modlete se za Leu.)

Kaley Cuoco: (The Big Bang Theory) #CoryMonteith no words. Prayers. Thoughts [with] his family. This is terrible. Can't speak. (Modlitby. Myslím na jeho rodinu. Je to strašné. Nemám slov.)

Joel McHale: (Community) Way too soon. A very nice & good guy. (Moc brzy. Byl to příjemný a hodný kluk.)

Phoebe Tonkin: (The Vampire Diaries) Speechless. Sending strength and light to all of Cory's friends and family. Respect their privacy. (Nemám slov. Posílám sílu všem Coryho přátelům a rodině. Respektujte jejich soukromí.)

Jaime King: (Hart of Dixie) #CoryMonteith a loss of words. May you rest in Peace. Thoughts and prayers to his family and friends. (Nemám slov. Odpočívej v pokoji. Myslím a modlím se za jeho rodinu a přátele.)

Holly Marie Combs: (Charmed, Pretty Little Liars) Life is hard. Be nice. For you never know what another could be struggling with or against. You never know. #RipCoryMonteith (Život je těžký. Buďte hodní. Nikdy nevíte, kdo s čím nebo proti čemu zápasí. Nikdy nevíte.)

Rachelle Lefevre: (Under the Dome) Thoughts & prayers go out to parents and loved ones of Cory Monteith. So sad. Rest in Peace. (Posílám myšlenky a modlitby jeho rodičům a milovaným. Je to smutné. Odpočívej v pokoji.)


Pro fanoušky Glee i Coryho je tato zpráva obrovský šok. R.I.P., Cory.

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Odyssea
před 291 týdny
Nathan Fillion: Cory, I'll remember you for your boundless kindness, and always...
ragelly
před 291 týdny
Premiéra 5. série! Včeera bylo oficiálně oznámeno, že kvůli Coryho smrti se...
spike
před 290 týdny
Bude mít Glee panel na Comic-Cononu?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY