Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

Adam Levine chce do chomoutu

Špatná zpráva pro všechny fanynky populárního a neskutečně šarmantního gentlemana, který již čtyři roky sedí v porotcovském křesle úspěšné pěvecké reality show The Voice.

Server People dnes oznámil, že Adam Levine je nadobro nedostupný. Zpěvák a herec Levine se zasnoubil s modelkou Behati Prinsloo. I když se spolu čtyřiatřicetiletý Levine a o deset let mladší Victoria Secret Angel modelka na jaře na chvíli odloučili, nyní už mají opět našlápnuto k oltáři. Potvrdil to zpěvákův agent.

„Adam Levine a jeho přítelkyně Behati Prinsloo jsou nadšeni z toho, že můžou oznámit své zasnoubení a svatební plány,“ řekl agent. „Pár se nedávno dal opět dohromady a Adam ji požádal o víkendu požádal v Los Angeles o ruku.“

Levine začal s namibijskou modelkou Prinsloo randit v roce 2012 krátce poté, co se rozešel s další známou kráskou, modelkou Anne Vyalitsyna.

Kromě The Voice jste Adama mohli vidět také ve druhé sérii American Horror Story.


Tak co, holky? Popřejeme mu hodně štěstí? :-)

(Zdroj: People)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebe.h2
před 222 týdny
a já furt doufala, že to dá dohromady s Blakem :D
ragelly
před 222 týdny
A mně se zrovna letos jeho vlasy líbily :D Ale jak měl na konci už ty dlouhý...
LittleLexi
před 222 týdny
Mně se nejvíc líbil na začátku třetí série, to jsem po něm slintala na míle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY