Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

CW bude čarovat

Stanice CW si v příštím roce vytáhne seriálového králíka z klobouku. Objednala si totiž třináct hodinových epizod reality show Masters of Illusion.

Masters of Illusion je show, které nechybí komická magie, vzrušující útěky, velké iluze a mnoho dalšího. Seriál není nováčkem, již má za sebou tři sezóny na MyNetworkTV. Nové epizody má CW v plánu na rok 2014.

Natáčení začne již na konci července a bude pokračovat až do začátku září. Z míst nebude chybět slavný Hollywood Boulevard, New York's Times Square nebo ulice New Orleans a Orlanda.

Seriál pochází od společnosti Associated Television International, která vlastní největší knihovnu magických programů. Kromě toho ATI stojí také za největším světovým magickým turné – Masters of Illusion Live. Turné probíhá již třetím rokem, za tu dobu stihli účastníci 135 zastávek v USA a Kanadě, zavítali také do Peru, Filipín a Singapuru. V sočasné době se připravuje evropské turné po osmi zemích.

Nová série u CW zahrne kouzelnická jména, mezi kterými nechybí Rick Thomas, Murray Sawchuck, Farrell Dillon, Jan Rouven, Drexus, Zelandra a Titou.

Masters of Illusion je nejnovějším přírůstkem neskriptové linie stanice. CW se k reality shows odhodlala teprve nedávno a i když žádná z nich není největší hit, tyto seriály – Oh Sit!, Whose Line Is It Anyway atd. – si u fanoušků vedou poměrně slušně.


Máte rádi kouzla? Dáte nové realitce od CW šanci?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 222 týdny
teď se přiznej Ragelly když tam píše ty jména jako by byly nějak slavný kolik...
ragelly
před 222 týdny
Žádné. Nejsem na magii.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY