Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

Noví hosté (nejen) na svatbě HIMYM

Bude to legendární? Uvidíme. Každopádně závěrečná devátá série sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) sbírá jednu hostující hvězdu za druhou.

Během posledních týdnů se vynořily hned tři HIMYM castingy, které můžou s celým příběhem pěkně zamotat.

Do seriálu se vrátí Wayne Brady, který si zopakuje roli Barneyho brášky Jamese. James se v HIMYM objevil naposledy v epizodě The Rebound Girl (7×11). Nyní se James vrátí, a to dokonce na několik epizod.

Jeho účast není zas tak velkým překvapením. Již dříve bylo oznámeno, že se poslední série bude odehrávat během dlouhého svatebního víkendu. Jelikož je to Barney, kdo se chystá říct své ano, tak účast jeho brášky je více než žádoucí.

Do vedlejší role byla obsazena herečka Sherri Shepherd. Ta již v prvním díle deváté řady ztvární Daphne, kterou Marshall potká v letadle na cestě do New Yorku na Barneyho svatbu.

Podle prvních informací si Daphne s Marshallem natolik nepadnou do oka, že jsou oba odvedeni pryč z letadla, ještě než stihne vzlétnout. Že by Marshall zmeškal svatbu? To se uvidí. Každopádně Daphne není jednoepizodní role, herečka se objeví ve více dílech.

Nejnovější hvězdičkou, která se objeví na svatbě, je Ellie Kemper (The Office). Ta si zahraje atraktivní, svobodnou a nešťastnou ženu, kterou Barney s Robin pozvali na jejich oslavu. O její postavu se očividně začne velmi zajímat sám Ted.

Kemper má prozatím smlouvu na jednu epizodu, ovšem nebylo by překvapením, kdyby se v sérii objevila víckrát, přece jen se z takovýchto oslav neodchází po dvou minutách :-)


Jste zvědaví, jak celá ta svatební víkendová série HIMYM dopadne? Myslíte, že z toho může být legendární počin?

(Zdroje: THR, TV Line a zap2it)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 221 týdny
Víkend vypadá zajímavě, ale bojím se, že mě poslední řada spíš zklame.
Dadulinka
před 221 týdny
Tak, tak, souhlasim s Vami. Desim se flashbacku a zbytecne...
manro
před 221 týdny
Nejsi sám :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY