Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

FOX ruší American Dad, seriál pokračuje dál

Stanice FOX po deseti letech zruší svůj kultovní animák American Dad! Nicméně fanoušci si i přes tento malý zádrhel nemusí zoufat; seriál se jim totiž v roce 2014 vrátí.

American Dad! začne průlomovou desátou sérii 29. září na FOXu. Prozatím není jasné, kolik zde bude odvysíláno epizod; v předchozích letech se celkový počet pohyboval kolem osmnácti dílů. Po této sérii se American Dad! se stanicí rozloučí.

Nicméně ruku v ruce s tímto oznámením přišla další zpráva. Kabelová stanice TBS oznámila, že seriál přebírá a rovnou mu objednala patnáctidílnou jedenáctou sérii, která by se na obrazovkách měla objevit již v příštím roce.

„American Dad! skvěle padne do programové skladby TBS, stanice, která je fanouškem chytrého humoru se špetkou satiry,“ řekl Michael Wright, prezident programové skladby TBS. „Těšíme se na to, až Setha MacFarlana a zbytek jeho týmu přivítáme.“

American Dad! není prvním seriálem, který TBS zachránila před zrušením. Loni stanice do své programové skladby zařadila komedii Cougar Town (Město žen), což se ukázalo jako úspěšný tah a seriál dostal objednávku na novou řadu.


Sledujete foxovské animáky? Jste rádi, že American Dad! s desátou sérií neskončí? Jste zvědaví, co místo něj FOX nasadí ve svém nedělním animovaném bloku?

(Zdroje: THR a Deadline)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 226 týdny
radši Futuramu ať zachrání
manro
před 226 týdny
Souhlas Futuramu mám nejradši :-)
Mik
před 226 týdny
Tak aspon, ze tak. AD mam hodne rad. Doufam, ze se mu bude darit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY