Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

Lea Michele truchlí spolu s Coryho rodinou

Hvězda z Glee, herečka Lea Michele, může počítat s podporou ze strany Coryho rodinných příslušníků. Hereččin agent to oznámil v oficiálním vyjádření:

„Lea je velmi vděčná za veškerou lásku a podporu, kterou dostává od rodiny, přátel a fanoušků. Od Coryho smrti Lea truchlí společně s jeho rodinou a domlouvá se s nimi na dalších organizačních záležitostech. Vzájemně se podporují během vstřebávání této ztráty. Opět žádáme média, aby respektovala soukromí Ley i Coryho rodiny.“

Lea a Cory spolu randili více než rok. Herečka nedávno přirovnala jejich vztah k televizním postavám Rosse a Rachel z Friends (Přátelé): „Víte, jak na tom seriály a jejich páry jsou. Ross a Rachel, Felicity a Ben… dají je dohromady a pak je zase rozejdou. Je to vzrušující, ale zároveň realistické, protože jsou mladí. I když si myslí, že se milují, i rozchody se dějí, především u mladých párů,“ řekla herečka v červnu krátce po skončení čtvrté série Glee.

Cory Monteith byl v sobotu nalezen mrtvý v hotelovém pokoji ve Vancouveru. Pitva odhalila, že příčinou smrti byl mix drog, kde se objevil i heroin a alkohol.


Sama herečka se médiím vyhýbá, ovšem i tak můžeme předpokládat, že je se svým agentem v kontaktu, a tudíž je toto vyjádření aktuální.

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 226 týdny
Věřím že Lea tohle hrozné období přečká stejně tak Coryho rodina a přátelé a...
spike
před 226 týdny
Bylo by hezké kdyby se z jeho osudu všichni ale hlavně mladí lidé poučily...
Michalenka
před 225 týdny
moc Leu lituji a drzim ji palecky ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY