Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

OUaT, Peter Pan, Pinocchio, Milenky a Čarodějky

Seriál Once Upon a Time obsadil prvního člena týmu Ztracených chlapců, věrných společníků Petera Pana v Zemi Nezemi.

Roli ztvární mladý Robbie Kay, který byl hlavní hvězdou televizní minisérie Pinocchio z roku 2008. Hercova role ve Once je víceepizodní. Je to první člen party Petera Pana, který již má tvář. Tvůrci seriálu v současné době hledají toho správného přestavitele, který by se ujal role vůdce Rufia, který partě šéfoval.

Kromě role Pinocchia se Kay objevil ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a chystá se na nezávislý film Ways to live Forever.

Witches of East End

Jason George je velmi zaneprázdněný muž. Hvězda letního seriálu Mistresses a pravidelný návštěvník Grey's Anatomy (Chirurgové) získal vedlejší roli v novince Witches of East End.

George ztvární Adama, milostnou známost čarodějky Ingrid (Rachel Boston). Adam je okouzlující a charizmatický místní detektiv v ospalém městečku East Haven. Vztah s Ingrid se Adamovi zkomplikuje poté, co musí zatknout její matku za vraždu.


Těšíte se na příhody Petera Pana? A co nové Čarodějky, budete koukat?

(Zdroje: TV Line a THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mummy
před 230 týdny
Witches of East End som nedávno začala čítať a zatiaľ je to dobrá nuda, nič sa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY