Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

Castle v ohrožení?

Oblíbený kriminální seriál Castle (Castle na zabití) má problém. Hlavní hvězda seriálu, Nathan Fillion, se totiž minulý pátek znenadání rozhodla, že se nedostaví na natáčení. Produkce šesté série tak byla pozastavena.

Za celou svou kariéru byl sympaťák Fillion nanejvýš profesionální, ale teď nastal zcela nečekaný problém. Nathan se totiž nepohodl s šéfy studia ABC studios, které Castla vyrábí. Důvodem je fakt, že se Nathanovi zničehonic přestalo líbit velké pracovní nasazení a přeje si, aby se produkce seriálu omezila na pouhé čtyři dny v týdnu.

Něco takového je však naprosto nemyslitelné. Jelikož natáčení jedné epizody Castla trvá průměrně osm natáčecích dní (plus postprodukce), znamenalo by to velkou prodlevu ve výrobě. A to se samozřejmě nelíbí producentům a pravděpodobně by se to nelíbilo ani divákům, kteří by se tak dočkali jedné pauzy ve vysílání za druhou.

Prozatím to však vypadá, že je krize zažehnána, protože se natáčení šesté série znovu rozběhlo. Nikdo ale pořádně netuší, kdy Nathanovi opět přeskočí a vykašle se na svou práci jen proto, že musí pracovat stejně jako všichni ostatní. Kdyby za svou roli nedostával nehorázné sumy, dalo by se to pochopit, ale takhle to vypadá spíše na nějaký hollywoodský hvězdný manýr. Je také ovšem docela dobře možné, že za jeho snahou snížit pracovní nasazení stojí něco jiného, o čem zatím nevíme.


Podpořili byste Nathanovo čtyřdenní natáčení za týden?

(Zdroj: TVLine.com)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Jackolo
Autor se dlouhodobě věnuje všemu, co je na televizních obrazovkách barevné a hýbe se to.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 222 týdny
:-DDDD Jen Beckett, tak to bych si nepustila ani jeden díl, promiň,...
Delltar
před 222 týdny
No nemyslím, že má Nathan hvězdné manýry, osobně bych řekl, že v tom bude...
Idrial
před 222 týdny
nemohu jinak než souhlasit

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY