Facebook Twitter E-mail
17. července 2013

Epická čtvrtá řada GoT? Herec z Sherlocka na scéně!

Tak tomuhle se dá říkat skoro vysněný casting. Představte si kombinaci třech seriálů: Game of Thrones (Hra o trůny), Doctor Who (Pán času) a Sherlock! Příští rok už bude pojítko, které všechny tyto tři hity současnosti váže dohromady.

Do čtvrté série Game of Thrones byl obsazen britský herec a scenárista Mark Gatiss. Ten je autorem románů o Doctorovi Who a sepsal také slušných pár epizod k této klasice stanice BBC. Kromě toho v seriálu i hraje, od roku 2007 se objevil v různých rolích.

Aby toho nebylo málo, Gatiss je zároveň spolutvůrcem a jednou z hvězd dalšího britského klenotu, minisérie Sherlock, kde ztvárňuje Holmesova záhadného bratra Mycrofta. A na jaře 2014 ho čeká do třetice hit.

Koho si ale v Trůnech zahraje? To bohužel tvůrci neprozradili. Seriálový tým drží Gatissovu roli přísně pod pokličkou. Pořád je tu ale šance, že zvědaví novináři a fanouči vytáhnou více informací z tvůrců seriálu během jejich pátečního panelu na Comic-Conu v San Diegu. Sherlock se zde objeví také, takže třeba Gatiss něco prozradí.

Herec je prozatím druhým přírůstkem do čtvrté řady GoT. Přidává se k Pedrovi Pascalovi, který byl již dříve obsazen do role Rudé zmije, prince Oberyna Martella.


Tak co myslíte, bude Game of Thrones ještě epičtější, když se na seriálu podepíše „sherlockář“? :-)

(Zdroj: EW)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Leslie
před 234 týdny
Mycroft v Game of Thrones? To je mi překvapení. Nemůžu se dočkat! :))
Nevada
před 234 týdny
Pokud by se někdo nemohl moc dočkat, tak tady je záběr z natáčení (pozor,...
ševča
před 234 týdny
no tak to je proti knize novinka. hmm...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY